תלמידים מבית שאן זכו במקום השלישי בגמר פרויקט קדם עתידים

העתיד המבטיח של בית שאן מתחיל בהווה:
תלמידים מבית-שאן זכו במקום השלישי בגמר פרוייקט 'קדם עתידים'

ראש העיר רפאל בן שטרית: "הזכייה המחמיאה היא עוד הוכחה לבחירה הנכונה והמושכלת בחינוך כתחום עיקרי ומרכזי להשקעת משאבים ולעידוד ולטיפוח מצוינות".

תלמידי בית הספר אורט כללי בבית שאן דורגו במקום השלישי בגמר התחרות הארצית של פרויקט "קדם עתידים" – עתידים COM ,שנערכה באוניברסיטת תל אביב. תכנית "קדם עתידים" היא תכנית המכוונת תלמידים לתעודת בגרות איכותית שתאפשר להם להמשיך בלימודים אקדמיים בעיקר בתחומי הנדסה ומדע, זאת בשילוב פעילות לפיתוח כושר מנהיגות, הנעה להתנדבות ונכונות לתרום לחברה הישראלית.
התלמידים העפילו לשלב הגמר הארצי יחד עם חמש נבחרות נוספות. לשלב שקדם לכך הגיעו נבחרות של תלמידים מ- 33 בתי ספר מכל רחבי הארץ.
בגמר התמודדו התלמידים עם משימות בהן נדרשו לעבודת צוות, לענות על שאלות בתחומי ידע אקדמיים מדעיים, ידע שנרכש בהרצאות. התלמידים עבדו בנחישות ובצורה הראויה לגאווה ולהערצה ו"קטפו" את המקום השלישי בגמר.
ראש העיר רפאל בן שטרית בירך את התלמידים הזוכים ואת צוות המורים ואמר כי זכייתכם המחמיאה והמרגשת היא "עוד הוכחה לבחירה הנכונה והמושכלת בחינוך כתחום עיקרי ומרכזי להשקעת משאבים ולעידוד ולטיפוח מצוינות. החתירה להישגים, הדבקות במטרה והנחישות וההתמדה לכל אורך הדרך עד להשגתה מעוררת הערכה ומהוות מקור להשראה".
גם מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון, השוהה בימים אלה בחו"ל, שלחה את ברכתה לזוכים ולהנהלת בית הספר: "אני גאה להוביל מערכת חינוך בה פועלים אנשי חינוך מסורים ומקצועיים המובילים את תלמידיהם בשבילי ההצלחה".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן