24 נערים מבית שאן סיימו בהצלחה את פרויקט מיל"ה

מחזור נוסף של פרויקט לנוער בסיכון:
24 נערים מבית שאן סיימו בהצלחה את פרויקט מיל"ה

בטקס מרגש בנוכחות מפכ"ל המשטרה קיבלו הנערים תעודות סיום מסלול. הנערים שסיימו את הפרויקט יוכלו עתה להתגייס לצה"ל ולפתוח דף חדש בחייהם.

פרוייקט מיל"ה (מובילים יחד למען הנוער), אשר התקיים במהלך השנה האחרונה בבית שאן הגיע לסיומו בטקס מרשים ומרגש שהתקיים בשבוע שעבר, בו קיבלו תעודות סיום 24 בוגרי הפרוייקט, בני נוער תושבי העיר.

בפרויקט, שמטרתו יצירת כר של שיתוף והבנה בין הנוער לבין המשטרה, נטלו חלק נערים ונערות והם מצטרפים למעלה מ-8,000 בוגרים של פרויקטים דומים אותה מובילה משטרת ישראל עם הרשויות בכל רחבי הארץ.

תכנית מיל"ה (משטרת ישראל למען הנוער) היא תכנית חברתית לאומית, המיועדת לבני נוער ומטרתה לסייע להם להשתלב בחברה הנורמטיבית. בתכנית נחשפים בני הנוער לאפשרות לבחור במסלול חיים חלופי ומטיב, וזאת על מנת למנוע מהם לפנות לפעילות לא רצויה.

לנערים שעוברים את התכנית בהצלחה, ניתנת האפשרות לחזור אל המוטב ואף ניתנת מחדש לנערים האפשרות להתגייס לצבא ולהמשיך בחייהם כאזרחים שומרי חוק.

הטקס בבית שאן התקיים במעמד המפקח הכללי של משטרת ישראל רב ניצב רוני אלשיך, מפקד המחוז ניצב אלון אסור, מפקד תחנת בית שאן סנ"צ עמוס שמעוני, משפחות והורי הבוגרים. ראש העיר רפאל בן שטרית שאירח את הפמלייה המכובדת הודה למפכ"ל המשטרה אלשיך שהתפנה מעיסוקיו הבוערים לטובת הטקס וקידם אותו בברכה במסגרת ביקורו הרשמי הראשון בעיר בית שאן: ״העובדה שמפכ״ל המשטרה עוזב את כל המשימות הלאומיות החשובות כדי להשתתף בטקס חלוקת תעודות לבוגרי התכנית כאן בבית שאן, יש לזה אמירה ערכית חשובה ביותר. על כך אני מודים לך אדוני המפקח הכללי ויודעים כמה העיר בית שאן קרובה וחשובה לך״, אמר ראש העיר בטקס.

בן שטרית הודה גם למפקד תחנת בית שאן והשוטרים הממונים על התכנית על ההירתמות לפרויקט החשוב ולנתינה האינסופית לנערים מסיימי הפרויקט. שניים מבוגרי התכנית שעלו לברך, סיפרו כי תחילה חששו לשתף פעולה עם המשטרה, ״כששמענו שהתכנית משולבת עם שוטרים, חששנו וכמעט שלא רצינו לשתף פעולה. חשבנו שאתם שוטרים כמו שאנחנו שומעים עליהם בתקשורת, בהקשר של סיפורים על גזענות. אבל נוכחנו לדעת ולהכיר שאתם שוטרים מכובדים ולפני הכל אנשים מדהימים, ואנחנו שמחים שיצאנו למסע המיוחד הזה יחד״.

המפכ״ל אלשיך אמר: ״ההשתלבות שלכם, נערים ונערות בתכנית, משמעותה קבלת החלטה אמיצה ובוגרת באשר לעתידכם. עתיד של אזרחים הגונים, שרוצים לחיות בחברה הוגנת ומתחשבת. זוהי תעודת כבוד לכם, וגאווה גדולה להוריכם, לקהילה ולמשטרה״, אמר רנ״צ אלשיך.

 

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

הוקמה מנהלת התחדשות עירונית בבית שאן

דילוג לתוכן