12.5 מיליון שקל יושקעו בפרויקטים שונים בבית שאן

המאמצים נושאים פרי: 12.5 מיליון שקל יושקעו בפרויקטים שונים בבית שאן

ראש העיר יביא באמצע חודש פברואר לאישור המליאה שורה ארוכה של תקציבים לפיתוח העיר בתחומים שונים בסכום כולל של 12.5 מיליון ₪. "מדובר בתקציבים גדולים שיביאו בשורה לכל תושבי העיר. באופן ברור ומובהק הופכת בית שאן לעיר שחל בה שיפור מתמיד באיכות החיים", ציין ראש העיר רפאל בן שטרית.

בישיבת מועצת העיר הצפויה להתקיים ב – 15.2.2017 יציג ראש העיר רפאל בן שטרית בפני חברי המליאה תקציבים (תב"רים) בסכום כולל של 12.5 מיליון שקל.

חברי המועצה צפויים לאשר את התקציבים החדשים שגייסה הנהלת העירייה בשיתוף גזבר העירייה והממונים על מחלקות החינוך, ההנדסה, תרבות תורנית ושירות דת, ספורט ומחלקת הביטחון.

בין התקציבים הייעודיים שהושגו: בתחום התחבורה בעיר – הסדרת כיכר בצומת הרחובות ירושלים הבירה /בלפור /ברנר/ הרצוג (צומת מפגש סהרה/בונז'ור) במימון משרד התחבורה בעלות של 1,004,286 ₪ ועוד 2,335,513 ש"ח לשם הקמת 22 מפרצים לתחבורה ציבורית בכל רחבי העיר.

בתחום החינוך גויסו תקציבים לרכישת מבנים יבילים ולחידוש מבנים בבתי הספר 'תחכמוני ו'חסד ורחמים' בסכום כולל של יותר ממיליון שקל. בנוסף, יוקצה סכום של חצי מיליון שקל לשיפוץ מתנ"ס נווה הנחל התוסס.

בשורה גדולה גם לעדה האתיופית בעיר בית שאן שהמתינה במשך שנים לתקציב בניית בית כנסת שייתן מענה לבני העדה. ראש העיר הצליח לגייס סכום של כ- 400.000 אלף ש"ח  למטרה זו. גם תנועת חב"ד ושליחיה בעיר ישמחו בוודאי לשמוע על תקציב מיוחד שהושג לבניית בית כנסת לחסידי חב"ד בסכום של חצי מיליון שקל. בנוסף, יוקצו תקציבים גם לבתי הכנסת 'אהבת חסד דרכי יהושוע' , בית הכנסת 'שמחי' ובית הכנסת 'יוסף מאיר' שייהנו מסכום של כ 200.000 ש"ח כל אחת להשלמת עבודות הבנייה שלהם.

תקציב נוסף שגייס ראש העיר בסכום של 1.6 מיליון ₪ יופנה לתחום הספורט לצורך בניית מגרש ספורט משולב וגם אולם ספורט צמוד למבנה האולפנא העתיד לקום בסמוך לשכונת רבין. יצוין עוד, כי לאחר שנים רבות של ציפייה של תושבי שכונת רבין, יוקמו מגרשי ספורט חדשים בסמוך לגני הילדים, בעלות של 600.000 ₪.

בהנחייתו של ראש העיר, יוקצה סכום של 500.000 ש"ח לשדרוג מרכז להעצמה נשית בשכונת אלי כהן. תקציב נוסף של 600.000 ש"ח הושג גם לתחום הרווחה והוא מיועד לשיפוץ מועדון קהילתי חלוצים בשיכון א'.

חברי המועצה צפויים לאשר גם תקציבים לשדרוג מרכיבי בטחון בעיר עבור ציוד חירום לרובעים בעלות של 175,000 ₪.

ראש העיר הודיע השבוע כי השיג תקציב נוסף של שני מיליון ש"ח להמשך בניית אולם הספורט הגדול הנבנה בשכונת רבין. בשורה נוספת אשר ודאי תשמח את תושבי השכונה היא אישור משרד הדתות, שהתקבל בסוף השבוע שעבר, לבניית מקווה לנשים בסכום של 984.000 ₪.

לקראת האישור הצפוי של התקציבים אמר ראש העיר: "עם אישורה של מועצת העיר את התקציבים הגדולים, אשר הושקע מאמץ מתמשך ובלתי נלאה להשגתם, נמשיך בתנופת הפיתוח הרחבה והמואצת בכל רחבי העיר. התקציבים שגויסו הם בשורה לכל תושבי העיר וביחד יתנו מענה ייעודי וייחודי בתחומי תרבות, ספורט, חינוך, רווחה ועוד. באופן ברור ומובהק הופכת בית שאן לעיר שחל בה שיפור מתמיד באיכות החיים. עם פתיחתם בעתיד הלא רחוק של עשרות מפעלים חדשים בפארק צבאים המצויים בשלבים סופיים של קבלת כל האישורים הנדרשים יתחזק באופן משמעותי מצבו הכלכלי של האזור ושל בית שאן בפרט".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

דילוג לתוכן