תקציבים ייעודיים לפיתוח הון אנושי ותשתיות פיזיות

משרד הפנים מקצה 2.393.000 ₪ לבית שאן במסגרת התכנית לפיתוח הצפון

ראש העיר רפאל בן שטרית בירך על מתן המענקים ואמר כי הם יסייעו לעירייה להמשיך בכל הכוח בתנופת הפיתוח המואצת בעיר. "נגבש תכנית מפורטת לניצול מיטבי של הכסף. בית שאן תהווה דוגמה ומופת לניהול מושכל, חסכוני ויעיל בתקציבי הממשלה", ציין בן שטרית.

העיר בית שאן ממשיכה לזכות בתקציבים ייעודיים לפיתוח הון אנושי ותשתיות פיזיות.  במכתב ששלח מנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן, לראש העיר בית שאן, רפאל בן שטרית, הוא כותב לראש העיר כי במסגרת התקציב לפיתוח הצפון תקבל בית שאן 1.750.000 ₪ לטובת פיתוח ארגוני ובמסגרת מענקי פיתוח תקבל בית שאן 2.393.000 מיליון ₪.

כזכור, שר הפנים אריה  דרעי, הנחה גורמים במשרד לתת בה קדימות ליישומה של התכנית לחיזוק הצפון באופן מלא, דבר שיאפשר את המשך הפיתוח המואץ המתרחש בימים אלה.

בהתאם להחלטת משרד הפנים "התקציב הקטן" ( 1.750 מיליון) מוקצה לייעוץ ארגוני, לגיבוש תכנית עבודה מובנית בתחום זה ולהכשרת עובדי כל המחלקות בעירייה להעשרתם ולהעצמת יכולותיהם במסגרת עבודתם השוטפת.

"התקציב הגדול", הנאמד בסכום 2.4 מיליון ₪ בקירוב,  הוא תקציב שיינתן כמענק לפיתוח תשתיות פיזיות של העיר לרבות חידוש מרכז העיר ופרויקטים למינוף הכלכלה בעיר. ראש העיר והגזבר, עטאללה סבג, ייפגשו כדי לגבש  תכנית ייעודית לניצול של הסכום המיועד לפיתוח. יצוין, כי לאחר אישור התקציבים ממתינים בעירייה לקבלת הרשאות למימושם.

בתוך כך אישר באחרונה משרד החינוך תקציב של 833.000 ₪ לחיזוק החינוך הבלתי פורמאלי בבית שאן. התקציב ינוצל לטובת פרויקטים שונים ובהם, בין השאר: סבסוד  מחנות נוער, סבסוד מסעות תלמידים לפולין, העשרת הפעילות במסגרת "לילות לבנים" בחופש הגדול ועוד.

ראש העיר, שבירך על מתן המענקים, אמר כי הם יסייעו לעירייה להמשיך בכל הכוח בתנופת הפיתוח המואצת, אשר תוצאותיה ניכרים בכל תחום. "אני שמח ומברך את הממשלה על הקצאת תקציב מכובד לפיתוח העיר בית שאן ומתן שירותים איכותיים לתושב. אנחנו נגבש תכנית מפורטת לניצול מיטבי של הכסף, אשר הייעוד שלו ברור ותכליתו לסייע לנו  להפוך את בית שאן מעיר נפלאה לעיר שתהווה דוגמה ומופת לניהול מושכל, חסכוני ויעיל", ציין בן שטרית.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן