תלמידי העיר בית שאן לקחו חלק ביום שיא לכבוד 70 שנה לעיר

חקר חווייתי בעבודת שורשים המונית:

המיזם בשיתוף עם "סיסמה לכל תלמיד".  בעיריית בית שאן בירכו את המיזם החשוב והמועיל ואת תרומתו המוערכת והמבורכת להעשרת התלמידים ולהעצמתם

יום שיא מיוחד לרגל 70 שנה לבית שאן התקיים השבוע, במעמד ראש העיר, רפאל בן שטרית, מנכ"לית "סיסמה לכל תלמיד",  מגי אסייג, מנהל אגף החינוך, מנשה מוסאי, מנהלת בית הספר מירי עיני, מפקד תחנת משטרת בית שאן, לוטפי פלאח ונכבדים נוספים. ביום השיא שהתקיים בארגון מופתי בהובלת בי"ס תומר בעיר וזכה לכינוי "שורשאן", לקחו חלק למעלה מ-1000 תלמידי כיתות ד'-ח' מבתי ספר בעיר.

כבר בתחילת שנת הלימודים הנוכחית החלו לחקור תלמידי כיתה ו'1 מביה"ס תומר בעיר על 70 שנות קיומה של העיר בית שאן, למידה מבוססת פרויקטים PBL) – Project Based Learning). הכיתה חולקה לשבע קבוצות, על פי העשורים ובראש כל קבוצה מורה מוביל מביה"ס, ויחד חקרו על אודות העשור הרלוונטי. לאחר שכל קבוצה חקרה על העשור, בחרו חברי הקבוצה נושאים מרכזיים בעשור, כדוגמת: רכבת העמק, המעברות, ראשי עיר בדימוס, וראיינו את הנוגעים בדבר בעיר, צילמו את הסביבה וכיו"ב ולסיום ריכזו את כל עבודת החקר שלהם לאפליקציית לימוד על מורשת העיר.

ביום השיא, שהתקיים בגן האקליפטוס בעיר, השתתפו כאמור, יותר מ-1000 מבתי הספר מאיר, תומר, נעם, נריה, תחכמוני, גלבוע ומקיף אורט פסגות, אשר לקחו חלק במגוון פעילויות מתוקשבות. הם השתתפו במשחק חווייתי באמצעות האפליקציה שבנו תלמידי ביה"ס התומר בסיוע מדריכי מיזם "סיסמה לכל תלמיד".

בעיריית בית שאן בירכו על הפעילות והודו בחום למגי אסייג, מנכ"לית מיזם "סיסמה לכל תלמיד: "לימוד וחקר תולדות העיר הוא אמצעי חשוב ביותר לחיזוק תחושת השייכות של התלמידים לעיר. היכרותם את העבר מאפשרת להם להבין טוב יותר את תהליך התפתחות העיר. אנו מברכים את המיזם החשוב והמועיל 'סיסמא לכל תלמיד' ואת תרומתו המוערכת והמבורכת להעשרת התלמידים שלנו ולהעצמתם"

מגי אסייג, מנכ"לית מיזם "סיסמה לכל תלמיד הוסיפה: "אני מברכת את כל התלמידים שהשתתפו ביום החשוב הזה, ובפרט את החוקרים הצעירים, שחקרו על תולדות בית שאן וחשפו בפני תלמידי העיר והאורחים תוצר מקצועי, מלמד ומעשיר. הלימוד משלב מורשת והיסטוריה בתוך כלים דיגיטליים מתקדמים של המאה ה-21, שמזמן להם המיזם, ויוצר עבור המשתתפים חוויית למידה אחרת, משמעותית ומעצימה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות ליו"ר המיזם, מר אודי אנג'ל, ולתורמים, שממשיכים להאמין במתן הזדמנות שווה לכל ילד במדינת ישראל וכמו כן, לברך את בית שאן ואת תושביה לציון 70 שנה לעיר!"

מיזם "סיסמה לכל תלמיד", מייסודה של החברה לישראל, כיל וקבוצת XT, מספק שירותים, תשתיות ופעילויות מתוקשבות מגוונות וערכיות בשתי שפות, עברית וערבית, לכ-100,000 משתמשים במעל ל-200 בתי ספר מרחבי הארץ.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

דילוג לתוכן