שיפור דרמטי במצבה הכספי של עיריית בית שאן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

לשון העובדות- המספרים מדברים ומוכיחים:

עד סוף שנת 2018 תימשך מגמת השיפור, ובהתאם לתחזיות, העירייה צפויה לסיים את השנה באיזון תקציבי מלא ותצא לדרך חדשה ומציאות שהעיר בית שאן לא ידעה בעבר.

אם יש נושא אחד שלגביו אין, ולא יכולות להיות חילוקי דעות, הואיל ומדובר בעובדות, הנושא הוא – השיפור הדרמטי במצבה הכספי של הרשות המקומית.  עיריית בית שאן כיום היא עירייה מאוזנת (לא גירעונית) המתאפיינות ומצטיינת באחרונה במוסר תשלומים הולך ומשתפר, באיזון תקציבי כמעט מלא, ובמעבר מדורג, עקבי ובטוח, של העיר מתוכנית הבראה לתוכנית המראה.

באחרונה הפיקה העירייה דו"ח המפרט את הוצאות הריבית והפיגורים של העירייה בין השנים 2011-2018. על פי הנתונים, העירייה בשנת 2013 שילמה יותר מחמישה מיליון שקל על ריבית לבנקים ולספקים !! ואילו בשנת 2107 רק 565.000 שקל בלבד.

יצויין, כי כבר בשנה שעברה סיימה העירייה בעודף תקציבי של שני מיליון שקל. מדובר בעודף תקציבי, שהוא חריג ביותר ביחס ובהשוואה לגירעונות הקבועים והגבוהים שצברה העירייה בעשור האחרון. עד סוף שנת 2018 תימשך מגמת השיפור, ובהתאם לתחזיות, העירייה צפויה לסיים את השנה באיזון תקציבי מלא ותצא לדרך חדשה ומציאות שהעיר בית שאן לא ידעה בעבר.

בית שאן עברה כברת דרך משמעותית והיא מתנהלת כיום באחריות רבה, בשיקול דעת ובאופן מושכל, עם תזרים חיובי הולך ומשתפר. הדבר בא לידי ביטוי בתקציבה השנתי הכולל. גם ההוצאות השוטפות ירדו במחצית בעקבות צמצום דרמטי בתשלומים ובשל התנהלות מושכלת וזהירה.

מעירית בית שאן נמסר, כי כל הדוחות הכספיים מעידים על מגמת שיפור עקבית ומתמדת, הבאה לידי ביטוי בנתונים המעודדים: "אנו ממשיכים להבריא את העירייה, ממשיכים להתנהל בתבונה, ביושר, בניקיון כפיים, ובשקיפות. הנתונים והמספרים העובדתיים הם ההוכחה שהנהגת העיר שיפרה את מצבה של העיר בכל התחומים. אנחנו מאמינים שבית שאן תמשיך להתפתח ולצמוח ולהפוך לאחת הערים האטרקטיביות ביותר בצפון. העירייה תמשיך להתנהל באופן מושכל ותנצל כל משאב כדי להמשיך את מגמת השיפור ואף להאיץ ולהגביר אותה".

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן