ראש העיר נפגש עם חברי הנהלת המתנ"ס ושמע סקירה מפורטת אל פעילויותיו

"תרבות הפנאי בבית שאן מצויה בעיצומו של תהליך הרחבה, העשרה והעצמה"

ראש העיר רפאל בן שטרית מוסיף עוד: "מתחולל בעיר תהליך של שינוי משמעותי מאוד בתחומים רבים, אשר אחד המרכזיים בהם הוא תחום התרבות, החברה והקהילה. עדיין דרך ארוכה לפנינו ועבודה רבה. אנחנו לא מושלמים אבל חותרים בעקביות ובהתמדה לשיפור ולשדרוג".

בישיבה שהתקיימה באחרונה עם חברי הנהלת המתנ"ס, שמע ראש העיר רפאל בן שטרית סקירה מפורטת על אודות מגוון פעילויות התרבות והפנאי המתקיימות במסגרתו. בפגישה השתתפו חברי הנהלת המתנ"ס ועובדיו, לרבות המנהל הרצל יונה, יו"ר מועצת המנהלים של המתנ"ס יהודה צדק, הרכזים, מנהלי הרובעים בעיר, ויו"ר ועד העובדים הרצל בן סבו. בתחילת הפגישה הודה המנהל הרצל יונה לראש העיר על תהליך חידוש מבנים של המבנה המרכזי ושל שלוחות המתנ"ס, שדרוג מערכות המיזוג וביצוע עבודות בתחום הפיזי. יונה ציין, כי גם בתחום  האנושי התרבות עברה שדרוג; בעלי תפקידים מבצעים עבודה טובה ומקצועית. יונה שיבח את מאיה בן שבוא על עבודתה הרצינית והמקצועית כרכזת תחום התרבות. זה ניכר בהופעות תרבות מגוונות בעיר בשנתיים האחרונות. "אנחנו ממשיכים בתהליך של מנויי תיאטרון מבוגרים וילדים, סל תרבות עשיר מבחינת התכנים ומגיעים לכמה שיותר קהלים. המתנ"ס יחל לבצע רישום ומכירת מנויים באמצעות האינטרנט והיעד השנה שגם הרישום לחוגים השונים יתבצע דרך האינטרנט", ציין יונה.

חברי ההנהלה הודו לראש העיר על הדאגה שלו לתרבות ולתקציבים ולכל הפרויקטים והאירועים השונים במהלך השנה, וציינו את פסטיבל האסיף שהיה, לדבריהם, אחד הטובים אם לא הטוב ביותר שאף הסתיים ללא גירעון.

המשתתפים בפגישה שמעו כי הודות לקשרים של ראש העיר עם משרד התרבות זכתה בית שאן לתיאטרון ילדים ולתקציבים נוספים שהושגו במהלך השנה. הם ציינו כי פרוייקט מקהלה למבוגרים נמצא כבר בהקמה בזכות הקשרים עם מינהל התרבות. גם מתנ"ס נווה הנחל עובר שינויים והופך, בהדרגה אך בעקביות ובהתמדה, למוקד פעילות משמעותי ביותר בעיר: בפגישה צוינו לשבח מרכז למידה בנווה הנחל, קיום אירועים קהילתיים רבים בכלל  וקייטנות הפועלות במסגרת נווה הנחל בפרט. חברי ההנהלה  ציינו במיוחד את הספרייה – אחת הספריות הטובות ביותר שפועלת מטעם החברה למתנס"ים. לדבריהם, מדובר בספריה שהיא מרכז קהילתי לכל דבר ועניין שמפעילה תכניות רבות ביוזמה של קהלים שבאים לידי ביטוי ובדגש על מתנדבים.

ראש העיר שמח לשמוע כי בנושא הכספי המתנ"ס מאוזן ועומד בכל היעדים שלו. חברי ההנהלה הודו לראש העיר על מוסר התשלומים של העירייה ועל תשלומים בזמן לעובדים ולספקים, לרבות כל התנאים הנלווים. "בניגוד לעבר- הכול מסודר, מקצועי וענייני", אמר יונה, שהודה לבן שטרית על הסרת חסמים, על שיתוף פעולה פורה והדוק עם העירייה, על התנהלות מסודרת ושקופה ועל השותפות וההערכה ההדדיות.

עוד ציין ראש העיר את הפעילות ההרמונית המתבצעת בין הזרועות השונות ובהן המוזיאון, מועדוני הנשים, מרכז הנוער, 'כנפיים של קרמבו' ועוד. את דבריו סיים ראש העיר במלים: "מתחולל בעיר תהליך של שינוי משמעותי מאוד בתחומים רבים, אשר אחד המרכזיים בהם הוא תחום התרבות, החברה והקהילה. עדיין דרך ארוכה לפנינו ועבודה רבה. יש צורך בשינוי במספר מוקדים. אנחנו לא מושלמים אבל חותרים בעקביות ובהתמדה לשיפור ולשדרוג".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן