פתיחה "חלקה" ומוצלחת לשנת הלימודים תש"פ בבית שאן

ראש העיר ז'קי לוי פיקח מקרוב על פתיחת שנת הלימודים יחד עם חברי מועצת העיר והנהלת העירייה והעניקו פרחים לכ-360 תלמידי כיתה א' הנרגשים. כ-4700 תלמידים פתחו את שנת הלימודים בבתי הספר וגני הילדים בעיר

ילדים נרגשים והורים נרגשים לא פחות הגיעו ביום ראשון השבוע לפתיחת שנת הלימודים תש"פ בבית שאן. כ-4700 תלמידים פתחו את השנה ב-15 בתי הספר ומוסדות חינוך  ו-42 גני הילדים בעיר, כ-360 מתוכם, תלמידי כיתה א'.

ראש העיר ז'קי לוי, מלווה בממלא מקומו חזי חרוב, סגני ראש העיר מוריס מיארה ויוסי סויסה, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק החינוך רונן גרשום וחברת מועצת העיר יפה כהן סיירו בבתי הספר השונים יחד עם מנכ"ל העירייה יורם אזולאי, ראש מינהל חינוך, תרבות ורווחה יצחק אשחר ומנהל מח' בתי הספר גידי פלג.   הם העניקו לתלמידי כיתה א' פרחים אדומים, שוחחו עם ההורים שהגיעו ללוות אותם וכמובן עם מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים.    לאגף החינוך בעירייה לא הגיעו דיווחים על תקלות יוצאות דופן ומספר ליקויים קטנים טופלו עוד לפני פתיחת שנת הלימודים ובשבוע הראשון ללימודים.

"התגעגעתי לעבודה מסביב לשעון ועד לרגע האחרון של כל המערכת כדי להכין את בתי הספר וגני הילדים לפתיחת השנה. התגעגעתי להתרגשות של תלמידי כיתה א' וההורים והחיבוק האחרון רגע לפני שהם מפקידים אותם בידיהם של צוות המורים והמחנכים. חזרתי לתפקיד כדי להפוך את מערכת החינוך שלנו לטובה עוד יותר ולבנות עתיד טוב יותר עבור הילדים שלנו", אמר השבוע ראש העיר ז'קי לוי.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן