פסטיבל האסיף 2019

ליאור נרקיס והפרויקט של רביבו יגיעו לבית שאן בסוכות

עוד בפסטיבל: כוכבי הילדים מולי וצומי, עמרי והפיה יעלי, הזמר דור שמעון, סדנאות אומן ויצירה, ג'אגלינג, מופעי בובות וקרקס ולהקות מקומיות. הכניסה חופשית

בעיריית בית שאן משלימים את ההכנות לקראת פסטיבל האסיף הגדול בחול המועד סוכות אליו צפויים להגיע אלפי אנשים.

האירועים המרכזיים בפסטיבל יתקיימו במשך יומיים במהלך חול המועד: ביום שלישי, 15/10 וביום רביעי 16/10 ובנוסף להופעות של האמנים המוכרים, תינתן השנה תשומת לב מיוחדת לאמנים לילדים וכן לאמנים מקומיים. הכניסה לכל האירועים היא חופשית וללא תשלום.

ביום שלישי, 15.10 יתחיל הפסטיבל בפארק האקליפטוס החל מהשעה 16:30 בסדנאות ודוכני יצירה לילדים, סדנאות אומן ומעגלי מתופפים. בשעה 18:30 תתקיים הצגת הילדים 'עמרי והפיה יעלי' ואחריה הופעתו של הזמר הבית שאני דור שמעון. הערב ינעל בהופעה של אחד מהאמנים הפופולריים ביותר במוסיקה הים התיכונית- ליאור נרקיס.

יום לאחר מכן, ביום רביעי החל מהשעה 16:30 , יתקיים מופע של להקת מחול מבית שאן, סדנאות אומן, ג'אגלינג, מופע בובות ומופע קרקס. בשעה 19:00 יתקיים מופע מיוחד לילדים של 'מולי וצומי', סדרת הילדים הפופולרית ולאחריה ינעל הערב בהופעת של הפרויקט של רביבו בערב ישראלי ים תיכוני.

ביום שני 21/10, מוצאי שמחת תורה, תתקיים חגיגת הקפות שניות בפארק האקליפטוס עם הזמר משה תורג'מן ולהקתו במעמד רב העיר יוסף לסרי, רבנים, נכבדי ציבור ורבים מתושבי העיר והסביבה.

ראש העיר, ז'קי לוי: "אני כבר מחכה לחול המועד סוכות לחגוג ביחד עם התושבים את הפסטיבל אליו יגיעו השנה מיטב האמנים בישראל. המטרה שלי היא להעניק תרבות לתושבים לא רק בשנת הבחירות אלא תמיד ובע"ה נמשיך ואף נחזק את המסורת בפסטיבלים הבאים".

צילום:

ליאור נרקיס –   סלי בן אריה

הפרויקט של רביבו – משה נחמוביץ'

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן