פסטיבל האביב של בית שאן

הופעות חיות של ישי ריבו, משה פרץ, אריק משעלי ולהקת אוריינטל
מופעים לילדים, תהלוכת ג'אגלינג עם מאות אקרובטים ולהטוטנים
חגיגה ישרא-יוונית עם הכוכבים מיוון: אריס קאמפנוס (The Voice) ואפרודיטי חטזימינה
ולסיום: חגיגות המימונה המסורתיות בפארק האקליפטוס
1-8 באפריל 2018, ט"ז-כ"ג בניסן תשע"ח

הכניסה חינם!

בחג הפסח הזה מבלים בבירת עמק המעיינות – בית שאן. העיר שטובלת בירוק התחדשה בשביל הליכה חדש, נגיש להולכי רגל ולאופניים, שייקח את המטיילים בכיף מתחנת הרכבת ישר לתוך העיר דרך פארק בית שאן. בימי חול המועד ובחגיגות המימונה צפויים לעבור בעיר עשרות אלפי מטיילים, משפחות וילדים שיבואו להנות מכל הטבע, העתיקות, ההופעות והאירועים בפסטיבל האביב בסימן 70 שנה לבית שאן.

תהלוכת הג'אגלינג השנתית תצא מבית 'הדסים' אל פארק האקליפטוס עם מאות להטוטנים, רקדנים בתחפושות, חדי אופן ותסתיים בהופעה של רינת גבאי. מתחם הסראיה העתיק יהפוך לטברנה יוונית לערב אחד שתארח את אריס קאמפנוס, בוגר התוכנית The Voice ביוון ואת זוגתו, הזמרת היפהפיה אפרודיטי חטזימינה לקלאסיקות יווניות שמחות ומרגשות, בליווי להקה מיוון, ריקודי עם יווניים ומזטים ואוזו על השולחנות.

בעיר יופיעו אושר ביטון ('הכוכב הבא'), ישי ריבו, ומשה פרץ, ובסיום החג תיפתח המימונה המסורתית הגדולה בפארק האקליפטוס עם אוהל אירוח ענק, כיבוד עשיר, מוסיקה מוגרבית, אריק משעלי ולהקת אוריינטל בחפלה מרוקאית גדולה ומופע לילדים. כל האירועים בכניסה חופשית והקהל הרחב מוזמן!

פירוט האירועים:

יום ראשון – 1 באפריל 2018 (ט"ז בניסן תשע"ח)

ישי ריבו בהופעה מלאה ברחבת הספריה העירונית בית שאן.

רח' רחבעם זאבי 1 בית שאן, 19:30

יום שני – 2 באפריל 2018 (י"ז בניסן תשע"ח)

הפנינג תחת כיפת השמיים בפארק הבנים עם הופעות של אושר ביטון (הכוכב הבא) ומשה פרץ!

דרך הבנים 1 בית שאן, 19:30

יום שלישי – 3 באפריל 2018 (י"ח בניסן תשע"ח)

תהלוכת הג'אגלינג השנתית בשיתוף העמותה הישראלית ללהטוטנות ואומנויות הקרקס חוזרת לבית שאן עם מאות להטוטנים, רקדנים, תחפושות, מוזיקה חיה, חדי אופן, הולכי קביים ולהטוטני חרבות שיצעדו לאורך רחוב ירושלים ועד לפארק האקליפטוס. בסיום התהלוכה מופע מיוחד של מלכת הילדים – רינת גבאי!

יציאה מרחבת בית 'הדסים' אל פארק האקליפטוס בית שאן, החל משעה 16:00.

יאסו בית שאן | חגיגה יוונית במתחם הסראייה – בניין הסראייה והפארק שמסביבו יהפכו לערב אחד לטברנה מפנקת, עם להקה מיוון שמביאה את הקלאסיקות השמחות מהתרבות היוונית, עם אריס קאמפנוס, בוגר התוכנית The Voice המשודרת ביוון ובת זוגתו הזמרת היפהפיה אפרודיטי חטזימינה. עוד תגיע הזמרת היוונית נטלי איואנידו לדואט עם אמנון בארי ועל הבמה ירקדו ריקודי עם יווניים. האירוע כולו סביב שולחנות עליהם יוגשו מזטים ואוזו. חאן הסראיה, רחוב רחבעם זאבי 1 בית שאן, 20:00

יום ראשון – 8 באפריל 2018 (כ"ג בניסן תשע"ח)

המימונה המסורתית הגדולה של בית שאן – עיריית בית שאן מזמינה את הציבור לחגיגות המימונה עם הפנינג משעות הבוקר ועד השקיעה. אוהל אירוח ענק ייפתח ויארח את החוגגים עם שתיה קלה, כיבוד עשיר, תערוכת כלים אותנטיים ומוסיקה מוגרבית. בשעה 13:00 יופיעו אריק משעלי ולהקת אוריינטל בחפלה מרוקאית גדולה, ואחריה להקת 'לילות המזרח' עם הזמר ליאור ביטון. בשעה 17:00 המופע לילדים 'גילי בא לבקר' (מותק של פסטיבל).

פארק האקליפטוס, רח' חטיבת גולני בית שאן, החל מ-11:00

כל האירועים ללא תשלום! פרטים נוספים אפשר למצוא בעמוד הפייסבוק 'עיריית בית שאן'

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן