תיירות

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • ממתגים את העיר: קיבלנו ואימצנו את עקרונות תכנית המיתוג של בית שאן ואנו מחליטים על הטמעת התוכנית ויישומה על מנת להעשיר ולהעצים את דימוי הישוב בית שאן כעיר תיירותית מובהקת.
  • מהדקים הקשר עם רשות הטבע והגנים: בישיבה עם מנכ"ל רשות הטבע והגנים מסכמים כי כל הצדדים יפעלו להחזרתן של תעלות המים אל תוך העיר בית שאן. דובר על יצירת מבואה מהמרכז העירוני, מדרחוב שמוביל את התיירים מרחק של כמאה מטר מצומת הכניסה לאתר (בנק לאומי) כאשר בדרך יהיו חנויות ושירותים שונים לתיירים לאורך הדרך המובילה אל הגן הלאומי. כמו כן עלה במהלך הישיבה הצורך ליצור נגישות טובה יותר של מבקרים לאתר והפניה ברורה ויעילה יותר מהצירים המרכזיים שעוברים וחוצים את העיר.
  • ועידת תיירות בעיר: מתקיימת בעיר בהשתתפות אנשי תיירות מהעיר והעמק, ראשי קק״ל, רשות הטבע והגנים וקובעי מדיניות בתחום התיירות התקיימה לראשונה בעיר.
  • מחזקים ומעצימים את התיירות בעיר: יריד הסקיתומרקט, שנערך זו השנה השלישית, ממשיך בעקבות המאמצים הרבים של ראש העיר להמשיך בחיזוק התיירות בעיר. אלפים מתושבי העיר באו ונהנו והשתתפו ביריד ואף ניכר אחוז גבוה של תיירים מחוץ לעיר.
  • משדרגים את התיירות בעיר: מנכ"ל החברה הממשלתית לתיירות הודיע לנו כי יבחן לבקשתנו שביל גישה חדש ומשודרג לגן הלאומי והקמת יציע חדש בתיאטרון הרומי בעיר. המנכ"ל ואנשיו הודיעו על החלטת המשרד להעניק למוזיאון בית שאן תוספת שעות ייעוץ שיסייעו בשעות הדרכה וקידום מטרותיו של המוזיאון.
  • קידום מופעים בתיאטרון הרומי: אירחנו משלחת המונה נספחי תרבות וקונסולים מתשע מדינות מאירופה, בשיתוף רשות העתיקות ומשרד החוץ. משלחת הדיפלומטים הגיעה במטרה לבחון את האפשרות לקיים מופעים ופסטיבלים בתיאטרון הרומי בבית שאן.
  • קבלת פנים מיוחדת ל 150 אורחים מהארץ והעולם: במסגרת כנס בין לאומי בנושא שיקום נהר ירדן ופיתוח אזור הגבול המשותף לישראל ולירדן, קיים ראש העיר קבלת פנים מיוחדת ל 150 אורחים מהארץ והעולם שכללה את הצפייה בחוויה האור-קולית "לילות שאן" בתיאטרון וסיור לילי מודרך בגן הלאומי.

האימפריה חוזרת – חגיגה רומית בבית שאן: רשות הטבע והגנים ועיריית בית שאן הפכו את האתר הלאומי למוקד מרכזי של פעילות בחול המועד פסח. הרשות והעירייה יצאו בתוכנית עשירה שמזמינה את המוני ישראל לחוויה בגן הלאומי בית שאן.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_empty_space height="52px"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4909" border_color="grey" img_link_target="_self" img_size="full" img_link_large="yes"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4908" border_color="grey" img_link_target="_self" img_size="full" img_link_large="yes"][/vc_column][/vc_row]

דילוג לתוכן