פרויקטים

  • שדרוג הרסקו: מתקבלת החלטה עם מנכ"ל משרד השיכון שמתחם רסקו, שבקרוב יעבור, בשלב ראשון, שיפוץ ושדרוג נרחב בעלות של 11 מיליון שקל. סוכם כי העבודות יתבצעו בשלבים על מנת לצמצם הפרעות ולהגביל נזקים לעסקים במרכז המסחרי
  • קידום פארק האקליפטוס: ראש העיר מאיץ את קצב העבודות והפארק בשכונת האקליפטוס נכנס לשלבי עבודה מתקדמים ביותר.
  • מסלול הנסיעה בכביש 71 ישודרג: משרד התחבורה הודיע כי לאחר מספר דיונים נבחנו מספר פתרונות הנדרשים לאפשר הגברת הבטיחות בכביש בהתחשב באילוצי התקציב של המשרד.
  • מרכז צעירים מפואר יוקם בעיר: ארגון JNFמכריז על הקמת מרכז צעירים אזורי שנועד לשרת צעירים בגילאים 20-35 מבית שאן והסביבה בהשקעה של כמה מיליוני דולרים.
  • חילוץ פרויקטים 'תקועים' בעיר: קיבלנו תמונת מצב עגומה בנוגע לסטטוס של פרויקטים רבים שהתחילו בעיר, אך בנייתם נעצרה. כך למשל, קבלן העבודות של הפארק האקליפטוס נטש את האתר בעקבות מחסור חמור בתקציב הפרויקט. פעלנו  על מנת לגייס תקציב להשלמת הפרוייקט והמשך העבודות בסך של 3 מיליון ש"ח. ואכן, מאז הואץ קצב העבודות בפארק. גם בבית הספר תומר החדש, היה מחסור ענק של 5 מיליון שקלים לשם השלמת בנייתו של בית הספר. פעלנו גם הפעם בנחישות ובעקבות מאמצים גדולים הועבר  תקציב נוסף של 1.9 מיליון ש"ח להשלמת עבודות הפיתוח. גם בפרויקט שיקום ושדרוג מתחם הרסקו גייסנו 5 מיליון שקלים.
  • בשעה טובה חונכים את בית ספר תומר החדש: בטקס חגיגי ומכובד נחנך בתחילת שנת הלימודים בית הספר תומר במשכנו החדש בקריית רבין.
  • מימון שורה ארוכה של פרוייקטים בבית שאן: במסגרת תב"רים אנו מאשרים הגדלת תקצוב לטובת שורה של פרוייקטים בעיר בין השאר – תקציב בסכום כולל של יותר ממיליון ₪  המיועדים בין השאר לתיקון מתקני משחקים, שיקום תשתיות, הצטיידות חדרי מדעים, הצטיידות עבור ריהוט בי"ס תומר בקרית רבין ופיתוח חצרות בתי ספר וגני ילדים. כמו כן, הושג תקציב להמשך בניית בית ספר תומר בקריית רבין תוך הגדלת התקציב ב – 5,550,320 ₪ . המועצה אישרה גם את הגדלת התקציב לאולם הספורט המתוכנן בקריית רבין – הגדלה ע"ס 1,000,000 ₪.
  • הרכבת מתחילה להיראות באופק המתקרב: בפגישה שהתקיימה עם נציגי רכבת ישראל נידונו נושאים שונים הקשורים לתפעולה של הרכבת. בישיבה דנו הגורמים גם בנושא הקמת צוות משותף לרכבת ישראל, מוא"ז עמק המעיינות ובית שאן, שיפעל ויקדם את כל הנושאים הקשורים לבואה של הרכבת. כמו כן הועלה בישיבה נושא הפיתוח העסקי סביב התחנה.

 

דילוג לתוכן