ספורט

  • איחוד מחלקת הנוער של הפועל בית שאן:  הנהלת המתנ"ס, אשר בית הספר לכדורגל של הפועל בית שאן, פעל במסגרתה, המליצה על סגירתו בסוף השנה. לטענת המתנ"ס במשך ארבע השנים האחרונות, בית הספר לכדורגל צבר חובות כבדים ונוצר גירעון גדול בתקציב. בשל כך, ראש העיר סיכם על מתכונת חדשה לאיחוד עם הפועל 'ארז' בעמק המעיינות.
  • מאחדים כוחות: שיתוף פעולה בהקמה ובהפעלה של בית ספר לכדורגל משותף לעיר ולעמק. והחזרתו של מאמן הכדורגל הוותיק יוסי בנפוסי למנהל המקצועי של מחלקת הנוער. החתמתו של כדורגלן העבר מוריס אוזן בקבוצה הבוגרת.
  • שדרוג מכון הכושר 'דרים': בתוך חודשים ספורים שודרג מרכז הכושר דרים על ידי הרשות. מספר המנויים כמעט הוכפל והמקום הפך למוקד משיכה למאות מתאמנים. הושקעו במקום כ- 100.000 ₪. מספר המינויים זינק מ 250 ל 420.
  •  חדרי ההלבשה המיתולוגיים של  הפועל בית שאן  שופצו אחרי 10 שנים: חדרי ההלבשה שהיו סגורים ומוזנחים באצטדיון לשימושם של כדורגלני מחלקת הנוער של האגודה הוכשרו מחדש ושופצו לרווחת השחקנים.
  • פותחים עונה: מחלקת הנוער המחודשת של הפועל בית שאן והפועל ארז עמק המעיינות החלה את פעילותה. במחלקה פעילים כ- 350 בני נוער מבית שאן ומהסביבה.
  • תקציב הפועל בית שאן ומאזנה הכלכלי: הגירעון שנזקף לחובתה של הקבוצה בעת העברתה להנהלה הנוכחית עמד על 510 אלף ש"ח. סך ההכנסות היו 700 אלף ש"ח ואילו סך ההוצאות היו כ- 1.3 מיליון ש"ח. תקציב הקבוצה שאושר במועצת העיר בשנה שעברה מלמד שהתקציב היה צנוע יותר ועמד על 900 אלף ₪ בלבד. לעומת התקציב אשתקד, התקציב שהוקצה השנה על ידי ראש העיר הנוכחי, עומד על  14 מיליון ₪ . יצויין כי ההנהלה הקודמת  לקחה גם הלוואות מקבלנים ואפילו מחברת שמירה סכום של 270 אלף ₪ לטובת הקבוצה. מאמצים גדולים כדי לכסות את ההלוואות שרבצו על הקבוצה בשנים קודמות. ההנהלה הנוכחית פועלת באופן שקול, שקוף, מרוסן ומאוזן. היא נוהגת זהירות ואחריות בכל ההיבטים הניהוליים בכלל ובנושא התקציב בפרט. במספרים: עלויות השכר של השחקנים קוצצו ב – 40 אחוז: ההנהלה הקודמת שילמה בכל חודש סכום של 175 אלף שח לעומת 130 אלף שח בלבד העונה. באשר לנושא התרומות יאמר כי במהלך שישה חודשים בלבד גוייס סכום של 250 אלף ש"ח לעומת 40 אלף ₪ בלבד בכל שנת 2013.

 

דילוג לתוכן