פגישה מעודדת בין ראש העיר לאוהדי הקבוצה המקומית

לקראת עונה חדשה:

ראש העיר רפאל בן שטרית נפגש עם נציגי אוהדי הפועל בית שאן והתחייב בפניהם כי בימים הקרובים יוסרו העיקולים מהקבוצה. בן שטרית: "חשוב לעיר שקבוצת הכדורגל הייצוגית שלה תשחק בליגה גבוה יותר ואני מאחל לה שכבר השנה נעשה התקדמות נוספת לקראת יעד זה"

ביום חמישי  שעבר  נפגשו נציגי האוהדים של הפועל בית שאן עם ראש העיר רפאל בן שטרית וחברי הנהלת הקבוצה. במפגש סוכמו נושאים שונים, אשר החשוב בהם הוא התחייבותו המפורשת של ראש העיר להסרת העיקולים שהוטלו על הקבוצה כבר במהלך הימים הקרובים.

בפגישה סוכם, בין השאר, כי העירייה תעביר את יתרת תקציב התמיכות 240,000 ש"ח לקבוצת הכדורגל, וכי תקציב התמיכות לקבוצה לשנת 2018 יגדל ויגיע ל 1,200,000 ש"ח שחלק ממנו יעבור לכיסוי חובות הקבוצה. במהלך הפגישה הודיע ראש העיר שהשנה יהיה צוות הנהלה מקצועי ויהיה פיקוח קפדני על הקבוצה. כמו כן משרדי ההנהלה יהיו באצטדיון בלבד. עוד סוכם, כי מאמן הקבוצה (אשר תחל את אימוניה באחד באוגוסט) איתן טייב ימשיך גם העונה וכבר עובדים במרץ על גיבוש הסגל.  נציגי האוהדים, אשר בפגישה נאמר להם כי הם יעודכנו על כל מהלך שקשור לקבוצה, יצאו ממנה מעודדים. "הובטח לנו שבעתיד הקרוב מחלקת הנוער תעלה שחקנים לבוגרים. אנחנו מבקשים להודות למיקי בן שבת ולכל מאמני מחלקת הנוער והילדים שעושים עבודת קודש ומאחלים הצלה רבה ליו"ר החדש דוד מזרחי", אמר אחד מהם. ראש העיר רפאל בן שטרית אמר לאחר הפגישה " אני מקווה כי איש אינו זקוק להוכחה עד כמה הקבוצה חשובה ויקרה לי. אמשיך להשקיע כל מאמץ על מנת לגייס תקציבים נוספים לתפעולה השוטף. חשוב לעיר שקבוצת הכדורגל הייצוגית שלה תשחק בליגה גבוה יותר ואני מאחל שהשנה נעשה התקדמות נוספת לקראת יעד זה".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

דילוג לתוכן