עשרות יזמים השתתפו השבוע ביריד מעסיקים שנערך בשיתוף משרד הכלכלה

 בית שאן מציגה – תנופה אדירה בתחום התעסוקה:

 

השבוע התקיים בעיר בית שאן יריד מעסיקים בשיתוף משרד הכלכלה, בהשתתפות עשרות יזמים. היריד עסק  בנושא שירותי הסיוע והתמריצים של משרד הכלכלה והתעשייה וקיומו של הכנס הוא חלק מסממני הצמיחה והפוטנציאל הכלכלי בבית שאן ובסביבה.

בכנס התקיימו הרצאות של בכירים ממשרד הכלכלה בנושאים מסלולי תמיכה ברשות להשקעות, אתגרים בתמיכה ממשלתית במו"פ, כלי סיוע ליצואנים, רכש גומלין הרשות לשת"פ וקידום השקעות זרות, נושאי סביבה בהיבט של מפעלי תעשייה והקצאת קרקע בפטור ממכרז מטעם מעו"ף – שירותי פיתוח וצמיחה עסקית.

הכנס איפשר ליזמים ובעלי עניין נוספים להתוודע אל שירותים שונים של המשרד, כגון תהליך בקשה להקצאת קרקע לתעשייה או מלאכה בהליך פטור ממכרז, כיצד להגיש בקשה להשתתפות בהוצאות תפעול של מינהלות אזורי תעשייה, מתן סיוע להקמת מינהלת לאזורי תעשיה, הגשת בקשה להשתתפות בעלות כח אדם ועוד.

בעיריית בית שאן אמרו כי המפעלים החדשים שהצטרפו בשנים האחרונות לפארק התעשייה צבאים יספקו אלפי מקומות עבודה, יניעו, יצמיחו ויעצימו את הכלכלה  המקומית וימצבו את בית שאן כאחת הערים המובילות בצפון.

 יצוין עוד, כי 800 דונם שווקו בפארק התעשייה צבאים ליותר מ-50 מפעלים הנמצאים בשלבי הקמה שונים ורובם ככולם ייפתחו בשנים הקרובות. הפארק מהווה יעד אטרקטיבי להשקעה ליזמים ולתעשיינים והוא נמנה עם פארקי התעשייה המבוקשים ביותר בארץ ובצפון בפרט.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן