ערב מספרי סיפורים עם ותיקי העיר בהנחיית יוסי אלפי ייערך השבוע בבית שאן

ביום חמישי הקרוב, ב – 23.5.18, יתקיים ערב  חגיגי, מרגש וייחודי, במסגרת אירועי 70 שנה לבית שאן – ערב שכולו סיפורי קליטת העלייה ומפגשי התרבויות בראשית שנותיה של העיר בית שאן , הומור, מוסיקה ופולקלור.

ישתתפו בערב ותיקי בית שאן, להקת צעירי בית שאן, האמנים בני העיר אור כהן והבנים של שמעון. גם ראש העיר, רפאל בן שטרית, ישתתף בערב זה ויספר את סיפורו האישי ושל משפחתו ועלייתה ארצה.

על הבמה לצד המנחה יישבו שמונה מתושבי העיר שגדלו בעיר בית שאן ויספרו את סיפוריהם המרגשים מאותם הימים: יעקב כהן ("הגנן"), מלכה חקשור, ברוך שמחי, משה קורן, שייקה כהן, חיה פישר וסימה אברהמיין. את האירוע ינחה יוסי אלפי מספר הסיפורים הידוע המנחה מדי שנה את פסטיבל מספרי סיפורים הנערך בחולון.

יוסי אלפי נענה לבקשת המארגנים ולקח על עצמו להוביל ולהנחות את המיזם של מספרי סיפורים, אשר יצולם ובעתיד ישודר בערוץ 2.

לערב זה קדמה עבודת הכנה קפדנית ושקדנית, אשר במהלכה שמע יוסי אלפי את סיפוריהם של עשרות מוותיקי העיר, לצורך בחירת הסיפורים האישיים היותר מרתקים. בין השאר, כללה ההכנה פרסום 'קול קורא' לתושבי העיר על מנת לאתר תושבים שגדלו כילדים בעיירת הפיתוח על מנת שיחשפו את סיפוריהם.

ראש העיר, אשר, כאמור, ישתתף אף הוא בערב ויספר בו את סיפורה של משפחתו, אמר לקראת ערב מספרי הסיפורים: "אנשים הם הנכס והמשאב החשוב והיקר ביותר של בית שאן. לרבים מוותיקיה יש סיפור חיים מעניין, ייחודי ומרתק, ובערב זה תינתן במה לשמונה מהם, שסיפוריהם מעניינים במיוחד".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

הוקמה מנהלת התחדשות עירונית בבית שאן

דילוג לתוכן