ערב הוקרה למנהל המיתולוגי של בית המוזיקה בבית שאן דני רידר

אחרי 31 שנה:

עיריית בית שאן והקונסרבטוריון העירוני קיימו בשבוע שעבר ערב מחווה מרגש למנהל  המיתולוגי של בית המוזיקה המיתולוגי דני רידר, אשר ניהל את בית המוזיקה בין השנים  1970-1987. ביום חמישי שעבר התכנסו מאות מתלמידיו של דני רידר כדי לכבד אותו ולהוקירו על 17 שנים שבהן טבע את חותמו על התרבות בבית שאן ועל המוזיקה בפרט.

הערב היה מרגש ונוסטלגי; בוגרים עלו לבמה וסיפרו חוויות לצידו של דני, תזמורת בית שאן ניגנה ביחד עם תזמורתו של דני מקונסרבטוריון כפר סבא, בערב הורגשה האווירה הביתית והמשפחתיות.

ראש העיר רפאל בן שטרית, שכיבד את המעמד בנוכחותו ציין ואמר במהלך הערב שדני הטביע בבית שאן חותם של ממש  ובעיקר הנחיל ערכים והעצמה אישית "והטמיע תרבות של אהבה למוזיקה שהפכה להיות חלק אינטגרלי של העיר בית שאן. העיר שלנו גאה לכבד ולהוקיר עשייה של אישיות מופתית בערב מיוחד. אנחנו שמחים לחדש את הימים שבהם תחום המוסיקה היה לשם דבר וממשיכים בכל העוצמה בדרכו של דני רידר יחד עם המנהל הנפלא של בית המוזיקה עומר גבאי", אמר ראש העיר.

בסיום  הערב הודה דני לראש העיר על ערב ההוקרה ועל קבלת תעודת כבוד והוקרה ולמנהל הקונסרבטוריון עומר גבאי על הפקת האירוע המרגש.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן