עמותת תנופה

קיראו עלינו במעריב http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-516525

בעקבות ההחלטה ומתוך דאגה לרווחת הנזקקים נפגש ראש העיר רפאל בן שיטרית עם מנכ"ל הקרן לידידות ציון גבאי וביקש ממנו לבדוק האם 'הקרן לידידות' ,שיזמה והקימה את הפרוייקט ששימש לרווחת תושבי העיר, תוכל לסייע במימון רכישת רכב חדש, על מנת שהפרויקט יוכל להמשיך לפעול מיד עם סיום ההתקשרות מול עמותת לב"ב . ואכן, בסיוע נדיב של 'הקרן לידידות' ויהדות קליבלנד נרכש רכב ייעודי חדש שמאפשר להמשיך את פעילות הפרוייקט .
ראש העיר רפאל בן שיטרית בירך על ההחלטה והדגיש, כי חברי העמותה פועלים בהתנדבות מלאה ועושים מאמצים רבים להמשיך את מפעל החסד האדיר הזה. "אני שמח שהצלחנו בשיתוף עמותת תנופה לדאוג לרכב חדש שמבטא את רגישותנו לצרכיו של החלש והצורך לסייע בכל דרך אפשרית למען אנשים חולים.

לדבריו של יו"ר עמותת 'תנופה' בבית שאן, נדב טובול, החלק העיקרי בפעילותה של העמותה הוא לרווחת תושבי בית שאן.
"אנו מפעילים את ההסעות לחולי הדיאליזה, והסעות לילדים עם צרכים מיוחדים ללא עלות כלל.א ין ספק כי פעילות העמותה הינה הכרחית וחיונית ביותר למען הכלל" ,ציין טובול. הוא הוסיף ואמר, כי לאחר שעמותת לב"ב הפסיקה את פעילותה בהסעות החולים ולדבריו אף ניסתה לפגוע באותם החולים ולהרע את תנאיהם על ידי לקיחת הרכב ששירת את החולים, הצליח בשיתוף עם ראש העיר וממלא מקומו, אליעזר כהן זדה, לגייס כספים לרכישת רכב חדש.

אבי אזולאי, מחלקת דוברות והסברה – עיריית בית שאן
טל. 04.6489470 ; 052.6775205

הודעה לעיתונות

בשעה טובה, חשובה ומוצלחת:
"רכב הידידות" שישרת חולים וילדים הגיע השבוע לבית שאן
ראש העיר רפאל בן שטרית: "אני שמח שהצלחנו בשיתוף עמותת 'תנופה' לדאוג
לרכב חדש שמבטא את רגישותנו לצרכיו של החלש והצורך לסייע בכל דרך אפשרית למען אנשים חולים"

____

בשורה לנזקקים: 'רכב הידידות'- במירכאות ובלעדיהן- חדש בעלות של כ- 200 אלף ₪ הגיע השבוע לבית שאן ויאפשר מתן מענה טוב יותר לצרכיהם של מי שנזקקים להסעות לבתי חולים ולילדים בעלי צרכים מיוחדים השוהים במהלך היום במסגרות שונות מחוץ לעיר. השגת הרכב והגעתו הן פרי מאמציהם של שראש העיר רפאל בן שטרית וחברי עמותת 'תנופה' בראשותו של נדב טובול, שהצליחו לגייס תקציב שנועד לממן את רכישת הרכב החדש. כזכור, לאחר חילופי השלטון בבית שאן , הודיעה עמותת לב"ב כי לא תמשיך לממן את פעילות הרכב לטובת פרוייקט הסעות החולים.

לדבריו של יו"ר עמותת 'תנופה' בבית שאן, נדב טובול, החלק העיקרי  בפעילותה של העמותה הוא לרווחת תושבי בית שאן. הוא ציין את התגייסותם של אנשים רבים שנרתמו למען מטרה זו במהלך כל השבוע האחרון. "אין סיפוק גדול יותר מלראות כיצד חברי העמותה יחד עם עשרות מתנדבים ועם הרוח הגבית ופעילותם הנמרצת של ראש העיר וסגנו אליעזר כהן זדה מצליחים לסייע לטובת צרכי ציבור. אני רוצה לציין ולשבח את משפחת נגר שנתנה לנו בחפץ לב את המבנה ממנו פעלנו וכמובן את הנערים של מחלקת הנוער הפועל בית שאן והמנהל המקצועי יוסי בנפוסי שנרתמו וסייעו לנו".

במכתב למקבלי השי לחג כתב ראש העיר רפאל בן שטרית. "שי צנוע זה מוענק לכם ערב החג כביטוי למחויבותה של העיר לאפשר לכל תושביה לחגוג את החג, ברוח מורשת ישראל ומסורתה, באופן מכובד וראוי".

 

אבי אזולאי, מחלקת דוברות והסברה – עיריית בית שאן
טל. 04.6489470 ; 052.6775205

 

הודעה לתקשורת
לקראת חגי תשרי  העירייה, עמותת תנופה והקרן לידידות
העניקו חבילות מזון ושי לחג למשפחות נזקקות

 עיריית בית שאן ועמותת תנופה קיימו השבוע חלוקה מרוכזת של חבילות מזון למשפחות הזקוקות לסיוע לקראת חגי תשרי. מתנדבים, בני נוער וחברי עמותת תנופה בראשותו של נדב טובול התגייסו למשימה וחילקו למשפחות וליחידים במצוקה 300 חבילות מזון ותלושי קנייה בסך של 150 ש"ח לכל משפחה.

גם השנה נרתמה הקרן לידידות כדי להעניק לעשרות אלפי משפחות בארץ סיוע באמצעות תוכנית הדגל של הקרן – "קופת הידידות".

במכתב אל ראש העיר אישרה קופת הידידות מתן סיוע בסך של 184,000 ש"ח לתושבים נזקקים מבית שאן.

הבדיקה לזכאות לטיפולים בחינם תיעשה ע"י המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה. עד כה נאספו שמות של מעל ל-50 ממתינים לטיפול במרפאה. מנהל מחלקת הרווחה, שבתאי שמחי, בירך את הקרן על התרומה הנדיבה ועל נכונותם להרים את הפרויקט עבור רווחת תושבי העיר ואמר, "אני רוצה להודות לנדב טובול, יו"ר עמותת תנופה, שתוך פרק זמן קצר הצליח להכין את המרפאה כך שבימים הקרובים נצליח להפעילה בצורה שוטפת, ובנוסף לראש העיר שחרט על דגלו את הסיוע לאוכלוסיות המוחלשות בעיר".

ראש העיר, רפאל בן שטרית, אשר הצליח לגייס את התרומה מהשגרירות הנוצרית הבינלאומית, לפתיחה מחודשת של המרפאה לאחר הפסקה של יותר משנה וחצי בפעילות שם, הודה ואמר בטקס: "באדיבותם הרבה של אנשי השגרירות הנוצרית הבינלאומית הצלחנו לפתוח מחדש את המרפאה לאחר הפסקה ארוכה. תודה מקרב לב לתורמים שנרתמו למשימה שאין חשובה ממנה. הצטרפתם לעיר חמה בכל המובנים, עיר שמקדשת את הנתינה, את החסד ואת הערבות ההדדית", אמר בן שטרית, והוסיף "נמשיך לעבוד איתכם גם בעתיד באמצעות שיתופי פעולה נוספים לטובת פרויקטים נוספים. אנחנו מודים לכם על כל מה שאתם עושים לטובת העיר ואני רוצה לשוב ולהודות לכל מי שנמצא כאן שמכבד אותנו באירוע החשוב הזה. מרפאת שיניים קהילתית למען תושבי בית שאן היא בשורה חדשה בשורה גדולה, בשורה טובה מאוד לעיר".

 

אבי אזולאי, מחלקת דוברות והסברה – עיריית בית שאן
טל. 04.6489470 ; 052.6775205

לתקשורת 
במעמד ראש העיר ונציגי השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים:
נחנכה מרפאת שיניים קהילתית בבית שאן

ראש העיר שרתם את הארגון לתמיכה בעיר בית שאן ציין כי במסגרת ההסכם תקבל העיר בית שאן סכום של כ – 400 אלף שקל להפעלת המרפאה בשנתיים הקרובות. מרפאת השיניים תעניק טיפולי שיניים חינם הן למבוגרים והן לילדים ממשפחות המוכרות במחלקה לשירותים חברתיים. "מרפאת שיניים קהילתית למען תושבי העיר – בשורה חדשה, בשורה גדולה ובשורה טובה מאוד לתושבי העיר", אמר ראש העיר, בן שטרית בטקס חניכת המרפאה השבוע.

בטקס מרגש במעמד ראש העיר, רפאל בן שטרית ומ"מ אליעזר כהן זדה ובהשתתפות יוהא קטולה, המנהל הבינלאומי של השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים, ניקול יודר אחראית על רווחה בשגרירות, קלאודיה פיארו, מרכזת קשר לדוברי ספרדית בשגרירות, מנהלת קשרי החוץ בעירייה מיכל אפרים, אנשי עמותת 'תנופה', אנשי מחלקת הרווחה, צוות המרפאה ומשפחות המטופלים נחנכה מרפאת השיניים המעניקה טיפולי שיניים חינם למשפחות הרווחה בבית שאן.

המרפאה תהיה מצוידת בציוד רפואת השיניים החדיש ביותר ובמקום יועסקו  רופא, סייעת ושיננית.

המרפאה תפעל באמצעות עמותת תנופה לבית שאן, שהוקמה בדיוק לצורך הנושאים החשובים הללו. "אנו עושים ימים כלילות  כדי לעזור ולסייע למשפחות קשות יום בעיר, שירות זה ופעילות זאת של מרפאת שיניים היא עוד פעילות נוספת של עשייה למען רווחת הכלל", אמר נדב טובול, יו"ר עמותת 'תנופה'.

יוהא קטולה מנהל הבינלאומי של השגרירות הנוצרית בירך על שותפות הדוקה שמתקיימת בין עיריית בית שאן לקרן, "התרומה תאפשר לחדש את המרפאת שיניים בצורה כזו שאוכלוסיות מוחלשות שאינן מסוגלות להתמודד עם העלויות הכבדות של טיפולי שיניים שונים יזכו לטיפול הולם".


דילוג לתוכן