עלייה ניכרת בפעילות תחנת רישום האוכלוסין בעיריית בית שאן

 

חוסכים זמן וכסף- לא צריך לנסוע עד עפולה כדי לקבל שירות ממשרד הפנים:
עלייה ניכרת בפעילות תחנת רישום האוכלוסין בעיריית בית שאן

בתום שנת 2016 מפרסמת עיריית בית שאן סיכום פעילותה לשנה זאת-במספרים. בשנה שהסתיימה לפני ימים אחדים הונפקו למעלה מ – 700 דרכונים לתושבי העיר, יותר מ – 640 תעודות זהות ועוד למעלה  מ – 760 פניות תושבים לבקשות ולמסמכים שונים במשרד הפנים.

המספרים הגבוהים ממחישים את חשיבות קיומה של תחנת רישום בבית שאן, את חיוניותה ובעיקר את תועלתה. תושבי בית שאן כבר לא צריכים כמעט לנסוע למשרד הפנים בעפולה כדי להנפיק דרכונים או אשרות. מי שמוביל את הפעילות בשלוחת משרד הפנים הוא ציון אמר שמונה על ידי ראש העיר לנהל את הלשכה הפועלת ממשרד המשמש את לשכת האוכלוסין לטובת תושבי העיר. יצוין, כי השירות אינו ניתן במקום. הפניות מועברות למשרד הפנים בעפולה ולאחר מכן נשלחות ישירות לבית המזמין.

בשלוחת משרד הפנים בעיריית בית שאן ניתן לבצע פעולות שונות ובהן: לעדכן ולשנות כתובת מגורים בתעודת הזהות, להגיש בקשה להנפקת תעודת זהות ראשונה (לגילאי 16), תיעוד ממרשם האוכלוסין, בקשה לתעודת לידה, בקשה לתמצית רישום, בקשה לתעודת פטירה, בקשה לאיתור מען ולשינוי מען, בקשה לבחירת או שינוי שם משפחה, בקשה לתיקון פרטים אישיים במרשם האוכלוסין, בקשה לרישום נולד והשלמת פרטים, בקשה להוצאת דרכון ראשון ולהארכת תוקף דרכון קיים ובקשה לקבלת תעודת מעבר לעולים חדשים.

ראש העיר רפאל בן שטרית שיבח את עבודתו הנמרצת של ציון אמר והשירות המקצועי הניתן עבור תושבים שנהנים מיחס אישי ומסניף מכובד וראוי המשרת את ציבור תושבי בית שאן.

 

דובר העירייה מוסיף כי שעות קבלה בשלוחת משרד הפנים הם בימים א', ב', ג', ה' : 8:00-14:00 , יום ב' (גם אחה"צ) – 16:00-19:0.

 

 

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן