עיתונאים ובלוגרים בתחום התיירות קיימו סיור בבית שאן

אחרי שנים רבות:

אחד העיתונאים: "כמו רבים אחרים החיים במרכז הארץ, הדימוי של בית שאן בעיניי היה של עיירת פיתוח פריפריאלית. בביקור הזה הופתעתי ונדהמתי להיווכח כי מדובר בעיר תיירות מן המעלה הראשונה".

ביוזמת מחלקת ההסברה של העירייה  ובשיתוף צוות התיירות התקיים השבוע בבית שאן סיור של עיתונאי תיירות מובילים ובלוגרים מכל הארץ.  הסיור נערך במסגרת פרוייקט עידוד הגירה חיובית לעיר והוא בהמשך לביקורים קודמים של מספר עיתונאים שביקרו בעיר זה מכבר וסיפרו את סיפורה המרתק של בית שאן המתחדשת בעיתונים ובאתרים שונים.

המטרה – להציג את בית שאן באור תדמיתי אחר, מעניין ומהנה, ובכך להביא לעיר עוד מבקרים ומטיילים שיחזקו את בעלי העסקים והכלכלה המקומית.

12 העיתונאים שהגיעו לבית שאן זכו לטעום ולהתרשם ממגוון האטרקציות התיירותיות שיש לבית שאן להציע ובכלל זה סיור במוזיאון לתולדות היישוב וחאן הסראיה, הליכה על הטיילת בהדרכת יגאל מזור, סיפורי ההיפודרום וחיבור לעבר הרחוק של העיר, פארק בית שאן המשודרג, מגה קארטינג, פרוייקט 'סירים וסיפורים',  שבו נשים מהעיר מארחות ומבשלות בביתן. בשעות הערב המאוחרות "קינחו" האורחים בצפייה בחיזיון האורקולי המרהיב וסיור בגן הלאומי.

במהלך הסיור התארחו העיתונאים בביתה של לילי טוויזר לארוחת ערב, שם שמעו סקירה מקיפה מראש העיר על התפתחות העיר ועל התוכניות התיירותיות המתוכננות לשנים הקרובות.

העיתונאים קיבלו סקירה על הפסטיבלים התיירותיים המתוכננים בעיר, ביניהם: יריד האוכל והמוסיקה – הסקיתומרקט הצפוי להתקיים השנה בחודשים יולי-אוגוסט, פרוייקט 'לילות חמישי', פסטיבל האסיף בחול המועד סוכות, פסטיבל האביב שהסתיים לאחרונה ועוד.

העיתונאים התרשמו מאוד מהעשייה ומהחוויה התיירותית בעיר. לאחר הסיור צפויים להתפרסם כתובות ובלוגים רבים על החוויה הנעימה שהייתה בביקור בעיר. אחד המשתתפים אמר בסיום הביקור: "כמו רבים אחרים החיים במרכז הארץ, הדימוי של בית שאן בעיניי היה של עיירת פיתוח פריפריאלית. בביקור הזה הופתעתי ונדהמתי להיווכח כי מדובר בעיר תיירות מן המעלה הראשונה, שמתקיימת בה פעילות ענפה ומגוונת בתחומים בעיר. גם על פי חזות העיר ניכרת ההתפתחות המואצת שלה. הפוטנציאל האדיר של העיר עדיין רחוק ממיצוי אבל היא בהחלט בדרך הנכונה והמבטיחה למיצויו".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן