עיריית בית שאן מצדיעה לבני הנוער

מאות בני נוער מתנדבים מבית שאן בערב הצדעה והוקרה

 בני הנוער מתנדבים במסגרות השונות ומעורבים בקהילה ובפעילות התנדבותית במשך כל ימות השנה.
ראש העיר רפאל בן שטרית: "ריבוי המתנדבים בעיר מעיד על חוסנה החברתי של העיר שלנו, שהיא עיר בעלת מרקם חברתי יוצא מן הכלל".

בערב חגיגי שנערך בשבוע שעבר הצדיעה עיריית בית שאן למאות בני הנוער המתנדבים בארגונים שונות בעיר. הערב היווה נקודת שיא בשיתוף הפעולה בין מחלקת הנוער לבין בתיה"ס ועשרות המסגרות בעיר המפעילים בני נוער בהתנדבות.

בין הארגונים המפעילים בני נוער : תנועות נוער, מד"א, כיבוי אש, גמ"ח דרכי ציון, ספריה עירונית, מועדוניות ילדים ועוד.

כ-20 בני נוער נבחרו כמצטיינים שהומלצו ע"י המסגרות ונבחרו בוועדה עירונית שכללה את רכזי בתיה"ס, רכז התנדבות עירוני ומנהלת מחלקת נוער. בערב השתתפו קרוב ל- 400 בני נוער, מנהלי בתיה"ס , צוותי בתיה"ס, הורי התלמידים המצטיינים ואנשי הקשר במסגרות השונות.

ראש העיר רפאל בן שטרית ומנהל אגף החינוך עמדו על הבמה והעניקו באופן אישי את תעודת ההצטיינות לכל נער ונערה והודו להם ישירות על עשייתם החשובה.

ראש העיר אמר כי תחום ההתנדבות מעיד על חוסנה ולכידותה של הקהילה. "נוכחת כאן שדרת המנהיגות הבאה של העיר. ההתנדבות היא ערך עליון. ריבוי המתנדבים בעיר מעיד על חוסנה החברתי של העיר שלנו, שהיא עיר בעלת מרקם חברתי יוצא מן הכלל. יש לנו נוער נפלא. נוער מעורב, איכפתי, מסור, ערכי ומצטיין. אני גאה בכם ובפעילות המרגשת שלכם ומבטיח להמשיך ולתמוך בכל דבר שיסייע לכם להמשיך ולצמוח, להמשיך ולתת לחברה" ציין בן שטרית.

לדברי מנשה מוסאי, הרצף החינוכי הבולט, מייצר קשר מתמיד בין בתיה"ס לבין פעילות אחה"צ במטרה להעניק לבני הנוער מסגרות פעילות מהבוקר עד הלילה.

לכבוד הערב הופק סרטון מרגש ע"י קבוצת "ערוץ הנוער" שהכיל את מגוון הפעילויות ההתנדבותיות בעיר. ההורים הנרגשים וצוותי בתיה"ס, צילמו, הצטלמו והעניקו פרחים לבני הנוער המצטיינים ויחד איתם התרגשו כולם.

את הערב חתם מופע של הסטנדאפיסט חן מזרחי שנבחר ע"י בני הנוער מתוך סקר שערכו חברי מועצת הנוער בעיר.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן