עושים ספורט בבית שאן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ענפי ספורט וחוגים חדשים, מאמנים מובילים עם ניסיון ארצי ובינלאומי, מאות משתתפים בכל הגילאים ומגרשי ספורט חדשים שנפתחו בשכונות העיר בשנה האחרונה. בבית שאן מצהירים: "אנחנו רוצים ספורט לאלפים וגם לגדל כאן אלופים"

הספורט בבית שאן מתעורר: ג'ודו, התעמלות קרקע, קראטה, קפוארה וטניס, זוהי רק רשימה חלקית של חוגי וענפי הספורט בהם משתתפים מאות ילדים, בני נוער ומבוגרים מבית שאן. במתנ"ס בית שאן מציינים כי במהלך השנה האחרונה נוספו מספר חוגים חדשים ובהם התעמלות קרקע עם המאמנת נביעה תירוש, טניס שולחן עם אלוף ישראל ומאמן נבחרות ישראל לשעבר חמי גרינברג, ג'ודו עם הספורטאי האולימפי לשעבר טומי ארשנסקי ו"קאמבק" של ענף הכדורסל לכיתות א'-ו'.  בשנה הבאה מתכוונים לרשום קבוצה לליגה של איגוד הכדורסל כדי שתהווה בשנים הקרובות עתודה לקבוצת הבוגרים.

ענף טניס שדה קיבל "חיזוק" עם הצטרפותו של יוני אשל, מאמן מנוסה וטניסאי עבר שמשמש כמנהל מרכזי. ענף הקראטה אותו מוביל המאמן דני יפלח זוכה להישגים לא מעטים עם מדליות בתחרויות בינלאומיות, כולל אליפות אירופה האחרונה בדנמרק בה ייצגו את ישראל בהצלחה החניכים מבית שאן ובהם חיים בקסנסקי שזכה במדליית הזהב בקטגוריית הפרא-רפואי.

בחוג הקט-רגל אותו מוביל המאמן שלמה לוי גאים בהצלחת פרויקט "הורים וילדים" בו לצד האימונים הרגילים מתקיימות פעילויות ומשחקים משותפים יחד עם הורי הילדים, דבר המחזק את הקשר הבין-דורי.

מנהל מתנ"ס בית שאן, הרצל יונה ושמעון דנן, מנהל הספורט העירוני, מציינים כי לצד חוגים לילדים ובני נוער מתקיימת פעילות עניפה הכוללת את תחום הכדור-רשת לנשים בו פעילות שש קבוצות בהצלחה רבה כולל זכיה באליפויות אזוריות והשתתפות בתחרויות ארציות, ליגה לשכונות ומקומות עבודה, ליגת קט רגל לנוער ואליפות בתי הספר. עוד מתקיימות פעילויות ספורט עממי רבות, חלקן בשיתוף בתי הספר ותנועות הנוער: ימי ספורט עירוניים, מרוץ הלפיד, תחרויות אתלטיקה, פרויקט לימוד שחיה לכ-300 תלמידי בתי הספר ועוד.

 בשנה האחרונה נחנכו מספר מגרשים בשכונות ברחבי העיר ובמתנ"ס בית שאן מציינים את התמיכה של ראש העיר ז'קי לוי ועיריית בית שאן המתבטאת בתקציבים ושדרוג מתקנים. בימים אלה מתבצע שדרוג של איצטדיון הכדורגל העירוני, בשנה הקרובה אמור להתבצע שדרוג משמעותי של מרכז הכושר דרים ובתכנון שדרוג של מרכז הטניס העירוני.

"נפגשנו עם ראש העיר ז'קי לוי ותפיסת העולם והגישה שלו מתאימה לקו שאנו מנסים להוביל: שאיפה למצוינות.  לצד ההצלחות בתחום הקראטה, לדוגמא, אנו רוצים בשנים הקרובות להוציא חניכים לתחרויות אזוריות וארציות וליגות של האיגודים השונים בענפי הג'ודו, טניס וכדורסל", אמר השבוע שמעון דנן והוסיף:  "הייתה בעבר סיסמא לספורט הקהילתי-עממי: ספורט לאלפים ולא רק לאלופים. זה לא שאנו חושבים אחרת, אנחנו גאים ושמחים על מאות הילדים, בני הנוער והמבוגרים שמשתתפים בפעילויות השונות אבל מתוכם אנחנו רוצים לאתר ולטפח אלופים שייצגו את עצמם ואת העיר בית שאן בצורה הטובה ביותר".

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image="10266" img_size="full" alignment="center"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

דילוג לתוכן