עונת התיאטרון 2019-2020 יוצאת לדרך עם הצגות למבוגרים ולילדים מהתיאטראות המובילים בארץ

במוצ"ש הקרוב באולם מופ"ת: ההצגה "משפחה חמה" של תיאטרון בית ליסין. ב-12 בנובמבר תצא לדרך עונת מנויי תיאטרון לילדים עם ההצגה "המתנה של ג'ק" של תיאטרון אורנה פורת

עונת התיאטרון 2019-2020 של מתנ"ס בית שאן יוצאת לדרך במוצאי השבת הקרובה, 2/11/2019, בשעה 20:30 באולם מופ"ת עם ההצגה "משפחה חמה" של תיאטרון בית ליסין בבימויו של רוני פינקוביץ' – קומדיה מאת ענת גוב, אחת המחזאיות החשובות בארץ.  בהצגה מככבים תיקי דיין, לימור גולדשטיין, לירון ברנס ואחרים.

מנהלת התרבות, מיה בן שבוא ציינה כי סדרת ההצגות לעונה הקרובה מורכבת מרפרטואר מובחר ועשיר במיוחד של הצגות ממיטב התיאטראות בארץ. ניתן לרכוש מנוי לכל העונה במחיר מסובסד ובנוסף קיימות הטבות מיוחדות לארגונים ומוסדות שונים בהתאם למדיניותם.  כמו כן ניתן לרכוש כרטיס כניסה בערב ההצגה. למנויים אשר ייהנו ממקומות קבועים, דיוור ישיר, קבלת פנים וכיבוד לפני כל הצגה, תינתן אפשרות לקבל "הצגה בהנחה", בחירה באחת ההצגות המועלות בקימרון במסגרת שיתוף הפעולה עם מח' התרבות של המועצה האזורית עמק המעיינות.

ביום שלישי, 12/11/2019, תצא לדרך עונת מנויי התיאטרון לילדים עם ההצגה "המתנה של ג'ק" של תיאטרון אורנה פורת.  הילדים והוריהם ייהנו מ-7 הצגות של תיאטראות והפקות מובילות בארץ.

הרצל יונה, מנהל מתנ"ס בית שאן: "אנו נרגשים להתחיל עונה נוספת של הצגות איכות וחוויה תרבותית למבוגרים ולילדים. אני רוצה להודות לראש העיר ז'קי לוי, לעיריית בית שאן ולמשרד התרבות והספורט על התמיכה בפעילות התרבות והפנאי בבית שאן".

צילום: כפיר לובטון

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן