עונה חדשה עם ציפייה גדולה

ראש העיר נפגש עם שחקני הפועל בית שאן והמאמן ונתן להם את ברכת הדרך:
עונה חדשה עם ציפייה גדולה

ראש העיר רפאל בן שטרית:" המצטרפים החדשים לקבוצה מגיעים למועדון
עם היסטוריה מכובדת ועם מסורת נפלאה".

בסוף השבוע תיפתח עונה חדשה של משחקי הליגות בכדורגל וגם שחקני הפועל בית שאן יפתחו עונה נוספת בליגה א'. לקראת פתיחת הליגה קיים בסוף השבוע ראש העיר ביקור באצטדיון הכדורגל ופגש את קבוצת הבוגרים וקבוצת הנוער. בן שטרית התרשם כי לקראת העונה החדשה התגבשה קבוצה עם הרכב שחקנים טובים ומוכשרים הנוסכים תקווה לעונה עם הישגים. בהרכב הבוגרים יש כבר בשלהב הזה לא פחות מ-שבעה שחקנים מבית שאן ! (שלי כנפו, תאל טייב, ניצן דהן, נועם יונה, שילה שמעון, שמר כהן, סהר כהן).
ראש העיר שוחח ארוכות עם מאמן הקבוצה, איתן טייב, ועם וחברי ההנהלה אורן מנחם ובבר קסלסי. בשיחה עם סגל השחקנים בירך ראש העיר את השחקנים החדשים שמגיעים למועדון ולוותיקים שממשיכים עונה נוספת בקבוצה המקומית. בן שטרית אמר למצטרפים החדשים, כי הם מגיעים למועדון עם היסטוריה מכובדת ועם מסורת נפלאה, אשר המאמן הנוכחי היה חלק מהמועדון בימים הגדולים והמפוארים שלה, אשר מילאו את לב כל תושבי העיר גאווה גדולה.
"יש כאן אווירה של כדורגל ומי ששיחק בשנה שעברה בוודאי הרגיש את זה. העיר בית-שאן מאוד מחוברת לכדורגל. התפקיד של הנהגת העיר הוא לדאוג לתקציבים, למתקנים. אני מבטיח כי נשקיע כל מאמץ להשיג גם תרומות. כל השאר זה ברגליים שלכם. מאחל לכם שתגרמו לקהל להיות מחובר אליכם ושתהיה חוויה ספורטיבית תרבותית יפה לעיר", ציין בן שטרית, שגם הבהיר כי המאמן טייב זוכה לגיבוי מלא ולליווי מקצועי.
השחקנים עודכנו כי העמותה והקבוצה נתמכות על ידי העירייה בכ- 95% מתקציבן וביום שני הקרוב תיערך ישיבה גדולה וחשובה שבה "נחשוב ביחד איך לפתור את הבעיות האחרונות שנותרו לפני פתיחת העונה כדי להתחיל ברגל ימין", אמר.
לאחר מכן ערך בן שטרית ביקור במתחם מחלקת הנוער המצוינת, שמהווה עתודה מבטיחה לקבוצת הבוגרים, והעלה את מפלס הגאווה בקרב הצעירים כשאמר "אין ספק שאנחנו בונים לאט ובנחישות אופק ועתיד מבטיח לקבוצת הכדורגל שלנו".
לסיכום איחל ראש העיר הצלחה לאיתן טייב מאמן הקבוצה הבוגרת, למנהל בית הספר לכדורגל מיקי בן שבת, למאמן הנוער אליאס לוי ולכל חברי ההנהלה, המנכ״ל אורן, לשחקנים ולאוהדים.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן