עונה חדשה עם ציפייה גדולה

ראש העיר נפגש עם שחקני הפועל בית שאן והמאמן ונתן להם את ברכת הדרך:
עונה חדשה עם ציפייה גדולה

ראש העיר רפאל בן שטרית:" המצטרפים החדשים לקבוצה מגיעים למועדון
עם היסטוריה מכובדת ועם מסורת נפלאה".

בסוף השבוע תיפתח עונה חדשה של משחקי הליגות בכדורגל וגם שחקני הפועל בית שאן יפתחו עונה נוספת בליגה א'. לקראת פתיחת הליגה קיים בסוף השבוע ראש העיר ביקור באצטדיון הכדורגל ופגש את קבוצת הבוגרים וקבוצת הנוער. בן שטרית התרשם כי לקראת העונה החדשה התגבשה קבוצה עם הרכב שחקנים טובים ומוכשרים הנוסכים תקווה לעונה עם הישגים. בהרכב הבוגרים יש כבר בשלהב הזה לא פחות מ-שבעה שחקנים מבית שאן ! (שלי כנפו, תאל טייב, ניצן דהן, נועם יונה, שילה שמעון, שמר כהן, סהר כהן).
ראש העיר שוחח ארוכות עם מאמן הקבוצה, איתן טייב, ועם וחברי ההנהלה אורן מנחם ובבר קסלסי. בשיחה עם סגל השחקנים בירך ראש העיר את השחקנים החדשים שמגיעים למועדון ולוותיקים שממשיכים עונה נוספת בקבוצה המקומית. בן שטרית אמר למצטרפים החדשים, כי הם מגיעים למועדון עם היסטוריה מכובדת ועם מסורת נפלאה, אשר המאמן הנוכחי היה חלק מהמועדון בימים הגדולים והמפוארים שלה, אשר מילאו את לב כל תושבי העיר גאווה גדולה.
"יש כאן אווירה של כדורגל ומי ששיחק בשנה שעברה בוודאי הרגיש את זה. העיר בית-שאן מאוד מחוברת לכדורגל. התפקיד של הנהגת העיר הוא לדאוג לתקציבים, למתקנים. אני מבטיח כי נשקיע כל מאמץ להשיג גם תרומות. כל השאר זה ברגליים שלכם. מאחל לכם שתגרמו לקהל להיות מחובר אליכם ושתהיה חוויה ספורטיבית תרבותית יפה לעיר", ציין בן שטרית, שגם הבהיר כי המאמן טייב זוכה לגיבוי מלא ולליווי מקצועי.
השחקנים עודכנו כי העמותה והקבוצה נתמכות על ידי העירייה בכ- 95% מתקציבן וביום שני הקרוב תיערך ישיבה גדולה וחשובה שבה "נחשוב ביחד איך לפתור את הבעיות האחרונות שנותרו לפני פתיחת העונה כדי להתחיל ברגל ימין", אמר.
לאחר מכן ערך בן שטרית ביקור במתחם מחלקת הנוער המצוינת, שמהווה עתודה מבטיחה לקבוצת הבוגרים, והעלה את מפלס הגאווה בקרב הצעירים כשאמר "אין ספק שאנחנו בונים לאט ובנחישות אופק ועתיד מבטיח לקבוצת הכדורגל שלנו".
לסיכום איחל ראש העיר הצלחה לאיתן טייב מאמן הקבוצה הבוגרת, למנהל בית הספר לכדורגל מיקי בן שבת, למאמן הנוער אליאס לוי ולכל חברי ההנהלה, המנכ״ל אורן, לשחקנים ולאוהדים.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן