עודכן מסלול נסיעתם של קווי האוטובוסים 1 ו- 2 ברחובות בית שאן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

במענה לפנייתם של תושבים רבים:

ראש העיר רפי בן שטרית: "אנו ערים לבקשות של התושבים ומטפלים בהן בכובד ראש, בשיתוף פעולה ובהבנה עם הגורמים הרלוונטיים לנושא הפנייה"

בעקבות פניות של תושבים ולבקשתם, ובתיאום עם עיריית בית שאן, עודכנו מחדש מסלולי הנסיעה של קווי האוטובוסים מס' 1 ו 2. עד השבוע פעל קו מספר 1, היוצא מהתחנה המרכזית אל תחנת הרכבת, דרך תחנות שונות בעיר ולא נסע ברח' ירושלים הבירה. דיירי שכונת נוף גלעד טענו, בצדק, כי העובדה שקו האוטובוס לא עובר ברחוב ירושלים הבירה מונע מהם להגיע למרפאה ג' ואל המרכז המסחרי בשכונת אליהו. מדובר באוכלוסיות שמשתמשות בתחבורה הציבורית לצרכים שונים ובהם הגעה לקופת חולים בתדירות גבוהה, מה שגרם לקשיים ולעגמת נפש.
בהנחיית ראש העיר הוגשה פנייה לממונה על התחבורה הציבורית במשרד התחבורה, עידו אידלס, שבחן את הבקשה ואישר את השינויים לטובת תושבי העיר ולרווחתם.
על פי העדכון נקבע, כי קו מס' 2 ייכנס לשכונת נוף גלעד ויעבור דרך רח' ירושלים הבירה וכך יוכלו כל התושבים הנזקקים לשירותיו להגיע למרכז המסחרי ו/או למרפאה בשכונת אליהו. קו מס' 1 יעבור בשדרות מנחם בגין ויתחבר לשכונת רבין דרך רחוב הלורד בלפור.
דובר העירייה מודיע, כי בהתאם להודעת מנהל אשכול עפולה והעמקים של חברת סופרבוס, צחי נווה, השינוי יחל כבר ביום ראשון הקרוב, 22.10.17 ב' בחשוון תשע"ח. זאת ועוד, כל קווי האוטובוס העירוניים סונכרנו עם שעות היציאה וההגעה של רכבת העמק.
ראש העיר רפאל בן שטרית בירך אל היענות החברה לבקשה שהגיש בשמם של תושבים רבים ואמר: "אנו ערים לבקשות של התושבים ולתלונותיהם ומטפלים בהן בכובד ראש, בשיתוף פעולה ובהבנה עם הגורמים הרלוונטיים לנושא הפנייה".[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image="8729" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

דילוג לתוכן