סוף מחשב – במחשבה ובמאמץ תחילה

ראש העיר רפאל בן שטרית גייס תקציב נוסף לפרויקט 'מחשב לכל ילד'  לעוד 111 ילדים

צעד נוסף לצמצום הפער הדיגיטלי בעידוד עיריית בית שאן. מספר שיא של מחשבים יחולקו במסגרת הפרוייקט  המסורתי, שבו יקבלו התלמידים מחשב מתקדם לביתם, חבילת תוכנות לימודיות וחיבור לאינטרנט חינם.

מספר שיא של מחשבים במסגרת 'מחשב לכל ילד' בבית שאן: גם השנה יחולקו מחשבים שיסייעו לילדי בית שאן לעמוד באתגרי העידן הטכנולוגי וישפרו להם את כישורי הלמידה. במסגרת הפרוייקט המשותף לעיריית בית שאן ול"מפעל הלאומי לפיתוח חברתי", ייהנו השנה 111 ילדים (מספר שיא!) ממחשב אישי מתקדם וחדשני, עם חבילת תוכנות ולומדות וחיבור חינם לאינטרנט. יוזכר, כי בשנה שעברה חולקו 100 מחשבים במסגרת הפרוייקט. השנה מדובר במספר שיא של תלמידים הזוכים במחשב בבית שאן לעומת שנים קודמות.

חלוקת המחשבים מתאפשרת הודות למאמץ מתמשך ובלתי נלאה, של ראש העיר רפאל בן שטרית, זו השנה השנייה ברציפות, לאפשר לילדים נוספים ליהנות מכלי כה חשוב להתפתחותם. בן שטרית מייחס חשיבות עליונה לפרוייקט זה שתכליתו – צמצום הפער הדיגיטלי ומתן כלי חיוני ביותר המנגיש ומזמן לתלמידים עולם ומלואו באמצעות המחשב והאינטרנט.

על הצד היישומי של הפרוייקט מופקדים מנשה מוסאי, מנהל אגף החינוך בעירייה, ולאה ברובן, המרכזת את הפרוייקט במסגרת האגף ומלווה אותו במסירות ובנאמנות מתחילתו.

זכאות הילדים שנבחרו לקבלת מחשבים נקבעה בסיומו של תהליך מיונים ממושך ובאישור ועדת ההיגוי העירונית. בימים אלה התלמידים עוברים הכשרה של 60 שעות במרכז להב"ה בנושא "הכרת המחשב ויישומו"- ולומדים, בין השאר, תוכנות האופיס והוורד, גיליון אלקטרוני, מצגות ועוד.  עם סיום הקורס ובכפוף לעמידה בכל דרישותיו יקבלו התלמידים מחשב מתקדם לביתם.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן