נערכים לתחילת תהליך הרישום לכיתה א' וגני הילדים ביום שני 27/1/2020

תהליך הרישום יתבצע באופן מקוון-אינטרנטי. מידע על התהליך מופץ בדיוור ישיר להורים, באמצעות אתר האינטרנט העירוני וברשתות החברתיות. מנהל אגף החינוך יצחק אשחר יקיים צ'אט שאלות ותשובות בדף הפייסבוק העירוני ב-27/1.  באגף החינוך אמרו השבוע: "נאפשר להורים לבחור את בית הספר המתאים לילדיהם ע"פ מדדים של איכות וייחודיות, תוך שמירה על שוויון הזדמנויות"

 

הרישום לגני הילדים וכיתה א' בבית שאן יחל ביום שני הקרוב 27 בינואר בשעה 8:00 ויסתיים ב-16/2/2020. הרישום יתבצע באופן מקוון באתר שכתובתו www.cityedu.co.il.           אגף החינוך מפיץ בימים אלה הסבר מפורט על אופן תהליך הרישום באמצעות דיוור ישיר להורים, באתר האינטרנט העירוני, בעיתונות המקומית, ברשתות החברתיות ועוד.  מנהל אגף החינוך, יצחק אשחר, יקיים ביום שני הקרוב, 27 בינואר, בשעה 16:00, צ'אט שאלות-תשובות עם תושבים בדף הפייסבוק של עיריית בית שאן ובו יתייחס לתהליך הרישום ולהליך פתיחה מבוקרת של אזורי הרישום למוסדות החינוך בעיר.

הליך פתיחה מבוקרת של אזורי רישום מבוצע בהצלחה ביישובים רבים במדינת ישראל בהובלת משרד החינוך ובשיתוף הרשויות המקומיות, כשהעקרונות המובילים אותו הם האפשרות שניתנת להורים לבחור את בית הספר המתאים לילדיהם ע"פ מדדים של איכות וייחודיות, תוך שמירה על שוויון הזדמנויות.  ההליך מיושם במערכת החינוך בבית שאן בעשור האחרון אך בשנים האחרונות הוא בוצע ללא בקרה מה שיצר חוסר איזונים ושוויון בין בתי הספר בעיר, דבר שהתבטא במחסור בכיתות או כיתות צפופות בבתי ספר אחדים ופגיעה בשעות תקן ותקציבים לבתי ספר אחרים.

"אנו מאמינים בשקיפות ובשיתוף הורים. התחלנו בהצגת התהליך במפגש שקיימנו עם הורים לפני מספר שבועות ואנו ממשיכים להנגיש את המידע בכל דרך אפשרית", אמר השבוע יצחק אשחר, מנהל אגף החינוך בעיריית בית שאן. "יש בבית שאן בתי ספר וגני ילדים טובים רבים ולהורים יש מגוון של אפשרויות לבחור את המוסד החינוכי הטוב ביותר לילדיהם. השקענו בשנה האחרונה תקציבים משמעותיים הן בשדרוג ובפיתוח הפיזי של בתי הספר וגני הילדים והן בצד הפדגוגי ונמשיך לעשות זאת בשנים הקרובות כדי להוביל את מערכת החינוך בעיר למצוינות הן בהישגים הלימודיים והן בתחום הערכי".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

דילוג לתוכן