נחנך אולם ספורט חדש ומודרני בבי"ס תומר בבית שאן בהשקעה של כ-9 מיליון ₪

9 שנים לאחר שהשיג את התקציב הראשוני לבניית האולם בשכונת קרית רבין,  חנך ראש העיר ז'קי לוי את אולם הספורט החדש. "נאלצנו לפעול בשנה האחרונה לתקן ליקויים שבוצעו במהלך הקדנציה הקודמת ולגייס תקציב נוסף. אני שמח שהגענו לרגע המיוחל וזו רק ההתחלה".

בשעה טובה: עיריית בית שאן חנכה ביום שישי האחרון (22/5/20) את אולם הספורט החדש והמודרני של בית הספר היסודי תומר בשכונת קרית רבין בהשקעה כוללת של כ-9 מיליון ₪.  בטקס החגיגי השתתפו ראש העיר ז'קי לוי, רב העיר יוסף לסרי, מ"מ ראש העיר חזי חרוב, סגני ראש העיר מוריס מיארה ויוסי סויסה, חברי מועצת העיר יפה כהן ורונן גרשום, ראש מינהל החת"ר יצחק אשחר, רכז הספורט העירוני שמעון דנן וכמובן – מנהלת בית הספר תומר, מירי עיני, יחד עם נציגות מצומצמת של צוותים חינוכיים ותלמידים עקב מגבלות שגרת הקורונה.

לאחר קביעת המזוזה וגזירת הסרט המסורתיים התקיים הטקס החגיגי כשראש העיר ז'קי לוי "סוגר מעגל" לאחר שבקדנציה הקודמת לכהונתו גייס ב-2011 את התקציב הראשוני מהטוטו על סך 3.8 מיליון ₪. ב-2013 גייס את יתרת התקציב וכשכיהן כסגן שר השיכון פעל להעברת התקציב הנותר לעיריית בית שאן.

ב-2018 שב לוי לכהן כראש עיר אולם אז התברר שעקב מספר ליקויים בתכנון ובבניית האולם בשנים האחרונות לא ניתן לקבל אישורי בטיחות וכיבוי אש לפתיחת האולם וכי נדרשת השקעה בתשתית ביוב מתאימה. לוי גייס תקציב נוסף של מיליון ₪ והאישורים הנכספים הגיעו בימים אלה ואיפשרו את פתיחת האולם.

האולם החדש, הממוזג והמודרני, נבנה בסטנדרטים מתקדמים, כולל חדרי הלבשה ומקלחות, ארונות אישיים, חדר מחול ועוד,  ישמש כאמור את תלמידי בית הספר תומר בשעות הלימודים ויאפשר קיום פעילויות ספורט ותרבות עבור תושבי העיר בשעות הערב.

"מיד עם שובי לתפקיד, נדהמתי לגלות ליקויים רבים שמנעו את הפעלת האולם ואישור כיבוי אש ונאלצתי לגייס עוד מיליון שקלים ממשרד השיכון כדי לסיים את כל ההיבטים הבטיחותיים כולל הפיתוח של בניית האולם שלא הושלם למרות שחלפו שנים רבות מרגע השגת התקציב", אמר ראש העיר ז'קי לוי בטקס,

"לשמחתי הרבה, קיבלנו את האישורים המתאימים והתלמידים כבר נכנסו להתאמן ולרקוד באולם החדשני, הבטיחותי והממוזג ובשעה טובה חנכנו אותו.

אז תשע שנים הם קצת יותר מתשעה ירחי לידה, אבל אני שמח שהתינוק בדמות אולם מתקדם וחדיש, יצא הכי מושלם שיש. אנחנו בדרך למקומות נוספים ולהשקעות נוספות במבנים חדשים בבתי ספר וגנים בבית שאן".

צילום: דודו כהן

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן