מתכנן מחוז צפון ביקר בבית שאן

אורח בעיר: מתכנן מחוז צפון ביקר בבית שאן

האדריכל יהונתן כהן-ליטאנט שנבחר לפני מספר חודשים למתכנן מחוז צפון, ביקר באחרונה בבית שאן כאורחם של ראש העיר ומהנדס העירייה אינג' עדנאן מסאלחה.

כהן-ליטאנט אשר שימש עד לפני חצי שנה כאדריכל מחוז תל אביב החליף את אלכס שפול שפרש לגמלאות לאחר 25 שנים. ראש העיר רפאל בן שטרית ערך פגישת היכרות ראשונית עם כהן-ליטאנט במהלכה סיפר האורח כי מילא שורה של תפקידים ובהם ניהול ותכנון פרויקטים ציבוריים בניו יורק וכמנהל תכנון ואדריכל ראשי בחברת נדל"ן בינלאומית בגיאורגיה. הוא אמר כי במסגרת תפקידו יהיה אחראי בין היתר על התוויה וקידום התכנון ופיתוח המחוזי תוך התחשבות במגוון צורות ההתיישבות.

במהלך הביקור ביקש האורח לערוך סיור היכרות עם העיר והתרשם בצורה בלתי רגילה מתנופת הפיתוח וצמיחתה של העיר בשנים האחרונות ובעיקר בתכנון הרחב למתחמי מגורים חדשים שיתבטא בהגדלה של 6700 יחידות דיור בשנים הבאות הצפויות להוות מוקד משיכה ואלטרנטיבה לזוגות צעירים.

בתום הסיור אמר ראש העיר. "מחוז הצפון הינו מחוז מעניין ומיוחד ואני משוכנע שיהונתן, בניסיונו וכישוריו יוביל ויקדם את המחוז ויפעל לחיזוק ולפיתוח הערים", אמר.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן