מפעל עוגן ראשון בפארק צבאים ייפתח בחודשים הקרובים

מפעל 'דולר שייב קלאב' ליצוא בלבד שיימכרו באתר און- ליין באתר אינטרנט יגביר את התחרות מול יצרנית סכיני הגילוח העולמית ג'ילט. ראש העיר רפאל בן שטרית: "המפעל החדש שיפרנס 150 משפחות הוא הסנונית הראשונה. בצנרת יש עשרות מפעלים שסיימו את כל ההליכים הנדרשים לתחילת עבודתם בפארק".

מפעל ראשון מבין 40 מפעלים שיוקמו בשנים הקרובות בפארק צבאים (כולם אושרו ולכולם הוקצתה קרקע ייעודית בפארק) המייצר סכיני גילוח ומוצרי טיפוח, המיועדים לייצוא בלבד, ייחנך בחודשים הקרובים.

מדובר בסניף של 'דולר שייב קלאב', מלוס אנג'לס שהצליח לנגוס בנתח השוק הכמעט מוחלט של ג'ילט בארצות הברית והוריד אותו מ 71 אחוז ל 59 אחוז בלבד.

'דולר שייב קלאב', אתר מכירות און- ליין באינטרנט לסכיני גילוח, מקים את פס הייצור העיקרי שלו בבית שאן בהשקעה של 130 מיליון שקל. בניית המפעל שכל תוצרתו מיועדת ליצוא, נמצאת בשלב מתקדם של התקנת הציוד והמכונות, ויושק בחודשים הקרובים. הפעילות בישראל מתבצעת תחת חברת "פי-סי-אמ-אר", החברה-האם של האתר. האחראי על פעילותה בישראל הוא שמואל הכהן, בעל ותק רב בתחום.

מחזור החברה, שהוקמה בשנת 2011 על ידי שני יזמים יהודיים- אמריקניים עומד על 200 מיליון דולר. מפתחי סכין הגילוח הם ישראלים במקור והם ששכנעו את היזם להקים את המפעל בישראל. ראש העיר רפאל בן שטרית והנהלת הפארק החדשה פעלו מול משרדי הממשלה להעניק שורה של הטבות מפליגות למפעל החברה בבית שאן. בין שתי ההטבות החשובות והעיקריות שניתנו למפעל החדש בבית שאן – מענק של 30 מיליון שקל והנחה של 90 אחוז בעלויות הפיתוח והקרקע מתקציבי משרד הכלכלה והרשות לפיתוח הגליל.

ראש העיר רפאל בן שטרית אמר, כי השנה הקרובה והשנים הבאות יעמדו בסימן תנופה חסרת תקדים של פתיחת מפעלים חדשים שיפתחו מגוון מקומות עבודה ומקורות פרנסה למאות מתושבי העיר ולאלפים מתושבי העמקים. "המפעל החדש שהקמתו תעניק פרנסה ל 150 משפחות הוא הסנונית הראשונה. בצנרת יש עשרות מפעלים שסיימו את כל ההליכים הנדרשים לתחילת עבודתם בפארק. אני לא רק מאמין ומקווה- אני יודע שהעיר והעמק כולו יחוו פריחה כלכלית שכמוה לא ידעו מעולם".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן