מסכמים שנת פעילות בחוגי הספורט בבית שאן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

מחלקת הספורט של המתנ"ס, בראשותו של שמעון דנן, מפעילה לאורך כל השנה מגוון עשיר של פעילויות וחוגים בתחומים רבים ומגוונים. אירוע הסיום של החוגים היה הזדמנות להיחשף לעושר הספורטיבי העצום בבית שאן.

כמיטב המסורת בשנים האחרונות, התקיים השבוע אירוע הסיום של חוגי הספורט של בבית שאן.

מחלקת הספורט של עיריית בית שאן מפעילה במהלך השנה מגוון רחב של חוגים באמצעות מדריכים ומאמנים מקצועיים.

מנהל המתנ"ס הרצל יונה ורכז הספורט שמעון דנן שהשתתפו בטקס הסיום ציינו את ההשתתפות היפה והמבורכת של בני הנוער והילדים במגוון החוגים והפעילויות שעומדים לרשותם במשך כל השנה.  מנהל המתנ"ס ציין בפני ההורים והמשתתפים כי השנה פעלו בעיר חוגים באומנויות הלחימה, קראטה, כדורגל וקט רגל, קפוארה, כדור סל, התעמלות קרקע, אירובי, פילאטיס לנשים ועוד.

במהלך האירוע שסיכם את שנת הפעילות הועלו מופעים, פרי עבודה ארוכה ומאומצת של משתתפי החוגים, שעמלו במשך כל השנה.

השנה, בנוסף,  התקיים פרויקט ייחודי "אבות ובנים", פעילות משותפת להורים וילדים, כולל פעילות ספורטיבית והעשרה.

זו השנה השנייה שבה התקיימה פעילות כדוררשת לנשים במסגרת ליגת "מאמנט" יצוין, כי השנה הקבוצה זכתה במקום הראשון בטורניר האזורי.

גם השנה השתתפו חניכי חוג הקראטה בטורניר בינלאומי שהתקיים ברומניה וזכו להישגים מרשימים. יצוין כי המשתתף חיים בקנסקי זכה במקום הראשון לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. בימים אלה הוא מקיים אימונים לקראת האולימפיאדה במסגרת "הספיישל אולימפיק".

"ענף" נוסף של פעילות היה תחום  פרויקטים עירוניים וארציים: אליפות בתי הספר בכדורגל, ליגת על לתיכוניסטים, פרוייקט שחייה לתלמידי כיתות ה ועוד.

השנה השתתפו רבים בפרוייקט הארצי החדש "פרחי ספורט" בשיתוף מינהל ספורט. המטרה: הגדלת מספר הספורטאים ביישוב ואיתור כישרונות צעירים ומצטיינים. בית שאן מובילה עם ארבע קבוצות: כדורסל, שתי קבוצות טניס וקבוצת התעמלות קרקע. הקבוצות משתתפות בתחרויות, טורנירים וההכשרה כוללת הרצאות בתחום הספורט ואורח חיים בריא.

פעילויות נוספות היו: מרוץ אופניים לזכר אלעד בצון וליגה לשכונות ע"ש שלום אזולאי ז"ל.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8307" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8305" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

דילוג לתוכן