מנשה מוסאי, מנהל אגף החינוך, בחוזר מיוחד למורים ולמנהלים

"החודשים האחרונים היו תקופה משמעותית שיש בהם בכדי להפוך את מערכת החינוך שלנו למערכת מובילה"

בחוזר ששלח מנהל אגף החינוך בעירייה, מנשה מוסאי, למנהלים, למפקחים ולגננות הוא נדרש לשורה ארוכה של הצלחות והישגים של המערכת מתחילת השנה ובהם, בין השאר, זכיית בית ספר יסודי בפרס חינוך של מחוז צפון, מועמדותם של שני בתי ספר לפרס חינוך ארצי בתחום זהירות בדרכים, פרס "מורת המאה", תחזית מעודדת בגידול מספרי התלמידים הזכאים לתעודת בגרות, בעיקר תעודת בגרות איכותית שיובילו את בוגרי העיר ללימודי אקדמיה ולתרומה משמעותית בחברה הישראלית, גידול משמעותי במספר המתגייסים לצה"ל, גיוס לחילות קרביים ולמסלולי פיקוד וקצונה ועוד.

הנושא המובהק שאותו יזם מוסאי ואותו הוא מוביל הוא אפיונה ומיתוגה של מערכת החינוך בעיר המתמצה באמרה "אין כמו בבית". מוסאי ציין כי: "משפחות רבות שחיפשו את ביתם בשדות זרים מבקשות לחזור אלינו ולהיות חלק מהקהילה החינוכית שלנו. החזרה לבית שאן היא בעצם אמירה לכל אנשי החינוך בעיר על כך שמצליחים להוביל, להכיל, להשפיע ולקדם תהליכים חינוכיים מול תלמידי העיר".

לדבריו של מוסאי, לאחר השקת חזון חינוך יישובי שהיו מעורבים בניסוחו נציגות מכל ההנהגה החינוכית בעיר, "עברנו לניסוח קוד אתי חינוכי, מהלך שיחזק את שיתופי הפעולה בין המנהלים והצוותים החינוכיים. בשלב ראשון בשיתוף מפקחים ומנהלים, בהמשך נרחיב את המעגל לשאר צוותי ההוראה", אמר.

מנהל אגף החינוך הודה לכולם "על השותפות במסע החינוכי המשותף לכולנו, על הרצון להפוך את בתי החינוך למשפחה אחת גדולה. ברכה מיוחדת בשם כולם לראש העיר מר רפאל בן שטרית, על מעורבותו בכל הקשור לקידום החינוך בעיר, גיוס המשאבים ותמיכה ענקית בהנהגה החינוכית".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

הוקמה מנהלת התחדשות עירונית בבית שאן

דילוג לתוכן