מנהלת חדשה לבית הספר גלבוע בבית שאן

יפעת עיזוז, בעלת ניסיון חינוכי רב שנים, נבחרה לנהל את בית הספר הממלכתי יסודי גלבוע. "אני מגיעה לתפקיד עם הרבה כוח ורצון להניע, להוביל, להעניק חינוך עם חיוך". ראש העיר: "הניסיון העשיר של יפעת בתחום החינוך והניהול ודאי יבוא לידי ביטוי בעבודתה".

ועדה מיוחדת של משרד החינוך בחרה באחרונה ביפעת עיזוז לתפקיד מנהלת בית הספר 'גלבוע' בבית שאן. יפעת, תושבת כפר תבור, היא בוגרת תואר שני באקדמיית גורדון, במסלול המכשיר סגלי הוראה לתפקידי הדרכה. יפעת מילאה תפקידי הדרכה וניהול מגוונים. התפקיד האחרון שמילאה הוא מנהלת בית ספר בן צבי עפולה.

בין השאר שימשה כמנחה מחוזית בתחום החברתי-ערכי והובילה את התחום בבתי הספר במחוז, לרבות קורסי הכשרה מקצועיים לרכזים חברתיים, למדה ייעוץ במערכות חינוך- אוניברסיטת חיפה, קורס הדרכה למורים.

יפעת עיזוז, נבחרה מבין שישה מועמדים. הוועדה ציינה את ניסיונה הרב של יפעת בשורה ארוכה של תפקידים לאורך השנים. ה'אני מאמין' שלה הוא אמונה בכוח וביכולת של כל תלמיד וכל תלמידה להצליח.

עם היוודע דבר הבחירה בה אמרה יפעת: "אני נרגשת ומוחמאת מהבחירה בי ושמחה להגיע לבית שאן. שמעתי שיש בה אנשים חמים ואני מצפה להיפגש עם החום האנושי בה. אני מגיעה לתפקיד עם הרבה כוח ורצון להניע, להוביל, להעניק חינוך עם חיוך. אני מקווה ומצפה לשיתוף פעולה עם ההורים, עם הרשות ומחכה בקוצר רוח לתחילת שנת הלימודים".

היא הוסיפה: "אני מאמינה בחשיבות זיהוי חוזקות אצל כל אחד. לצד הכלה צריך להציב גבולות ברורים. אבל בעיקר- אני מאמינה באנשים", אומרת יפעת.

לדבריה, "קיוויתי וציפיתי להיבחר לתפקיד, שאותו אמלא במשך שנים. אעשה כל מאמץ להניע ולקדם את החינוך כדי להגיע להישגים יחד עם המורים וכל הצוות בבית הספר", ציינה המנהלת החדשה.

ראש העיר רפאל בן שטרית בירך על הבחירה ואמר כי יפעת תביא רוח חדשה ורעננה לבית הספר: "הניסיון העשיר של יפעת בתחום החינוך והניהול ודאי יבוא לידי ביטוי בעבודתה. אני מאחל ליפעת בהצלחה וגם לתלמידי בית הספר ולהוריהם חופשה מהנה ושנת לימודים פורייה בסיומו".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן