מכונת הזמן המחזירה אל עברה המפואר של בית שאן

תלמידים מבית שאן שותפים בפיתוח אפליקציה חדשה – "מכונת הזמן"

האפליקציה שנבנתה בעזרת  תלמידים מבית שאן תאפשר להכיר את עברה המזהיר של העיר בצורה אינטראקטיבית ווירטואלית. ביום שיא מיוחד שיתקיים בחודש הבא יתארחו בעיר תלמידים  מבתי ספר מנצרת עילית, ממגדל העמק ומכפר כמא שיתוודעו אל בית שאן של התקופה הרומית והביזנטית.

דמיינו את עצמכם נשאבים לתוך מכונת זמן וחוזרים אל בית שאן של התקופה הרומית והביזנטית, מתהלכים ברחובות הראשיים בה בין מבני פאר ושווקים ססגוניים ומלאי חיים. כשתסיימו לדמיין תוכלו להתחיל לחוות.

בתאריך 15/5/2017 יתקיים יום שיא לחשיפת אפליקציה חדשה "מכונת הזמן", אשר פותחה בשיתוף פעולה של "סיסמה לכל תלמיד", המכון הטכנולוגי בחולון באמצעותה יתוודעו התלמידים אל בית שאן של התקופה הרומית והביזנטית, וילמדו כיצד להשתמש באפליקציה.

יום השיא השיתופי של פרוייקט זה- למידה ניידת- נועד להטמעת האפליקציה במחשבים ההיברידיים שמוענקים לתלמידים המשתתפים בתכנית. ביום זה יארחו התלמידים מבית שאן בגן הלאומי בעיר תלמידים מבתי ספר מנצרת עילית, ממגדל העמק ומכפר כמא.

האפליקציה נבנתה לסביבת הלמידה הניידת והיא פועלת גם באנדרואיד ואייפון. לקראת יום השיא פועלים התלמידים באתר ייעודי, שנבנה במיוחד לשם כך, בו הם לומדים על היישובים השכנים, מתוודעים לחלק מהכיתות המשתתפות בפעילות במסגרת מפגש מסונכרן בו ישתתפו כ-600 תלמידים.

יום השיא מורכב משתי פעילויות מרכזיות, הראשונה – היכרות עם הגן הלאומי בבית שאן בצורה אינטראקטיבית ומהנה, והשנייה – חידון אינטראקטיבי בעזרת ברקודים, אשר מתבצע על גבי הפלטפורמה המתקדמת לניהול ולמידה של מיזם "סיסמה לכל תלמיד".

בסיום הפעילות יוסר הלוט מהשלט שיוצב בגן הלאומי ע"י ראש העיר מר רפאל בן שטרית ומנכ"לית סיסמה לכל תלמיד מגי אסייג שיכבדו בנוכחותם את האירוע.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן