הפועל בית שאן – חזון ראש העיר

הכדורגל הוא הספורט הייצוגי של בית שאן. מאז רשמה הקבוצה את ההישג המזהיר בתולדותיה, כשהעפילה אל ליגת העל ושרדה בה במשך עונות אחדות, רבים בעיר מייחלים לחידוש הימים כקדם.

צעירים, העושים עת צעדיהם הראשונים על כר דשא האצטדיון ועל מגרש האימונים גדלים לאור מורשת של שחקנים שהיו בנאיו של מיתוס.

מהיכרות אישית וקרובה אני יודע כי לעצם ההשתתפות במסגרת ספורטיבית מחייבת יש ערך מוסף חינוכי החורג מתחום הספורט ולכן אני חושב שנכון וראוי לסייע לקבוצה ולמועדון בכל דרך אפשרית.

הנהלת העיר רואה בקבוצה הכדורגל מקור לגאווה ומוקד חברתי תרבותי חשוב לרבים מתושבי העיר לרבות בני הנוער והצעירים.

על אף שהעירייה פועלת כיום במסגרת אילוצים ומגבלות, הנובעים מהיותה תחת תוכנית הבראה קפדנית, המחייבת אותה לקיצוצים חריפים וכואבים,

העירייה תקצבה את הקבוצה גם בשנת התקציב הבאה בסכום של כמיליון ₪. בנוסף, תרומתה של העירייה

אינה מתמצה רק בסכום זה אלא בתמיכה ובמימון העלויות השוטפות עבור השימוש באצטדיון ובמתקניו ובגיוס עשרות אלפי שקלים מתורמים.

ראש העיר מצהיר ומתחייב מעל לכל במה להמשיך ולתמוך בקבוצה בכל דרך אפשרית, לרבות גיוס תורמים וספונסרים.

מקומה הטבעי של הקבוצה- ודאי על-פי הפוטנציאל הגלום בשחקניה ובחומר האנושי הקיים – הוא בליגה בכירה יותר ולעירייה יש כוונות להמשיך ולתמוך בקבוצה, כדי שתוכל לממש אותו ולהעפיל אל הליגה שהיא ראויה להימצא בה. ראש העיר וממלא מקומו מלווים וימשיכו ללוות מקרוב מאד את הקבוצה תוך הענקת גיבוי מלא להנהלת הקבוצה ולצוות המקצועי המסור שלה.

לקבוצת הפועל בית שאן יש אוהדים רבים, המלווים את הקבוצה במשחקי הבית והחוץ. נוכחותם הבולטת ביציעים של אוהדים חמים, צבעוניים וקולניים,
שאינם נופלים בכמותם ובאיכותם מאוהדיהן של קבוצות בכירות ממנה, המשחקות בליגות גבוהות יותר, מעידה על חשיבות הקבוצה בעיניהם וממחישה את היותה נכס ספורטיבי ותרבותי מרכזי בבית שאן.

 

לצפייה בהיסטוריה של הפועל בית שאן

לקריאה על תקציב הפועל בית שאן ומאזנה הכלכלי בשנים קודמות לעומת השנה לחצו כאן

לקריאה על איחוד מח' הנוער של הפועל בית שאן עם ביה"ס לכדורגל ע"ש ארז אשכנזי ז"ל לחצו כאן


דילוג לתוכן