הפועל בית שאן – חזון ראש העיר

הכדורגל הוא הספורט הייצוגי של בית שאן. מאז רשמה הקבוצה את ההישג המזהיר בתולדותיה, כשהעפילה אל ליגת העל ושרדה בה במשך עונות אחדות, רבים בעיר מייחלים לחידוש הימים כקדם.

צעירים, העושים עת צעדיהם הראשונים על כר דשא האצטדיון ועל מגרש האימונים גדלים לאור מורשת של שחקנים שהיו בנאיו של מיתוס.

מהיכרות אישית וקרובה אני יודע כי לעצם ההשתתפות במסגרת ספורטיבית מחייבת יש ערך מוסף חינוכי החורג מתחום הספורט ולכן אני חושב שנכון וראוי לסייע לקבוצה ולמועדון בכל דרך אפשרית.

הנהלת העיר רואה בקבוצה הכדורגל מקור לגאווה ומוקד חברתי תרבותי חשוב לרבים מתושבי העיר לרבות בני הנוער והצעירים.

ב-2018 עמד הגרעון המצטבר של הקבוצה על כ-3.5 מיליון מה שהעמיד בספק גדול את המשך פעילותה.

יחד עם ממלא מקומי והנהלת הקבוצה החדשה פנינו להליך מול בית המשפט של מינוי מפרק והבראת הקבוצה.

המהלך הצליח לאחר עבודה מקצועית של כל הגורמים המעורבים וחובות הקבוצה לספקים השונים שולמו במלואם. במהלך 2021 הקבוצה יצאה לדרך חדשה, נקייה מחובות עבר.

העירייה תקצבה את הקבוצה גם בשנת התקציב הבאה בסכום של למעלה ממיליון ₪. בנוסף, תרומתה של העירייה

אינה מתמצה רק בסכום זה אלא בתמיכה ובמימון העלויות השוטפות עבור השימוש באצטדיון ובמתקניו ובגיוס עשרות אלפי שקלים מתורמים.

ראש העיר מצהיר ומתחייב מעל לכל במה להמשיך ולתמוך בקבוצה בכל דרך אפשרית, לרבות גיוס תורמים וספונסרים.

מקומה הטבעי של הקבוצה- ודאי על-פי הפוטנציאל הגלום בשחקניה ובחומר האנושי הקיים – הוא בליגה בכירה יותר ולעירייה יש כוונות להמשיך ולתמוך בקבוצה, כדי שתוכל לממש אותו ולהעפיל אל הליגה שהיא ראויה להימצא בה. ראש העיר וממלא מקומו מלווים וימשיכו ללוות מקרוב מאד את הקבוצה תוך הענקת גיבוי מלא להנהלת הקבוצה ולצוות המקצועי המסור שלה.

להפועל בית שאן יש אוהדים רבים, המלווים את הקבוצה במשחקי הבית והחוץ. נוכחותם הבולטת ביציעים של אוהדים חמים, צבעוניים וקולניים,
שאינם נופלים בכמותם ובאיכותם מאוהדיהן של קבוצות בכירות ממנה, המשחקות בליגות גבוהות יותר, מעידה על חשיבות הקבוצה בעיניהם וממחישה את היותה נכס ספורטיבי ותרבותי מרכזי בבית שאן.

 

לצפייה בהיסטוריה של הפועל בית שאן

 

דילוג לתוכן