מועצת העיר אישרה תקציבים נוספים לשדרוג מוסדות ושכונות בעיר

עיר בצמיחה:

עירייה הודו למפעל הפיס ולמשרד החינוך על הקצאת התקציבים הרבים ובמקביל התפרסמו השבוע עוד מכרזים חדשים לשורה ארוכה של פרויקטים בכל רחבי העיר

מגמת הפיתוח והצמיחה בבית שאן נמשכת. בישיבת מועצת העיר שהתקיימה באחרונה אושר ביצועם של 12 פרוייקטים חדשים שעבורם הוקצו תב"רים (תקציבים בלתי רגילים). לאחד הפרויקטים החדשים הוקצה תקציב הנאמד במיליוני שקלים מטעם מפעל הפיס שמיועדים למתקני פנאי ושעשועים בגנים, בבתי ספר ובשכונות שונות בעיר במסגרת "פיס ירוק". כמו כן אושרו תקציבים ייעודיים של משרד החינוך בתחומים של נגישות פרטנית והצטיידות.

בנוסף, משרד החינוך אף הקצה סכום כסף של 2.5 מיליון ₪ להמשך שדרוג מבנה בית הספר 'גלבוע', שעתיד להיפתח מחדש בתחילת שנת הלימודים הבאה. מעיריית בית שאן נמסר כי תקציבים  אלה מאפשרים לרשות המקומית לשפץ ולשדרג מוסדות חינוך ולשפר את איכות החיים של הילדים ושל התלמידים בהם. "ההשקעה בתחום זה היא השקעה ישירה בדור הצעיר, אשר הודות לתקציבים, שאנחנו שוקדים על השגתם מכל ממקור אפשרי, יכולים להעשיר ולהעצים את חוויית שהייתם במוסדות החינוך השונים", ציינו בעירייה.

במקביל פרסמה עיריית בית שאן מכרזים חדשים לבניית מקווה חדש בשכונת רבין, שיפוץ בית הספר היסודי 'אדיר', בניית בית ספר שש-שנתי, שיפוץ מועדון תנועת הנוער הצופים, שיפוץ מוסדות 'אהבת ישראל', הקמת שצ"פ עירוני באחת המבואות במתחם הרסקו המשודרג, שיפוץ מועדון לקשיש בשכונת נווה הנחל ושיפוץ בית הכנסת 'אוהל מאיר'.

יצויין כי באחרונה החלה בניית מרכז החסד העירוני ״זוהר התורה״  בכניסה לשכונת רבין.

בעירייה הודו למפעל הפיס ולמשרד החינוך על הסיוע הרב ועל הקצאת התקציבים השונים לפיתוח העיר ועל המאמצים המשותפים לקידום פרויקטים אשר משדרגים באופן ניכר את איכות החיים של תושבי העיר בית שאן.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן