מבצע גביית ארנונה יוצא לדרך – עד 50% הנחה בתשלום חובות

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height="50px"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8190" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

מבצע חד פעמי בבית שאן-
הסדר מחיקת חובות ארנונה ישנים

המבצע, עליו הכריז משרד הפנים, מאפשר לתושבים, בעלי עסקים ומוסדות בעיר להסדיר את חובות הארנונה שנצברו עד ליום ה – 31.12.14 בהנחה של 50%! רפאל בן שטרית: "אני סבור שזאת הזדמנות חד פעמית לבעלי החוב להסדיר אחת ולתמיד את חובותיהם לעירייה, וליהנות מהנחות ניכרות".

מתי בפעם האחרונה קיבלתם 50% הנחה… על הארנונה שלכם? בבית שאן נפתח מבצע גביית חובות ארנונה למגורים ושלא למגורים. מועצת העיר החליטה בשבוע שעבר לאמץ את יוזמת שר הפנים אריה דרעי למתן הנחה משמעותית למסדירים את חובותיהם לעירייה. המבצע, עליו הכריז משרד הפנים, מאפשר לתושבים, בעלי עסקים ומוסדות בעיר להסדיר את חובות הארנונה שנצברו עד ליום ה – 31.12.14 בהנחה של 50%!

היקף חובות הארנונה לרשות המקומית עומד כיום על כ 44 מיליון שקלים, ובעירייה מאמינים, כי רבים ינצלו את ההזדמנות וההנחה, כדי להסדיר את חובם. כספי החובות שישולמו במסגרת המבצע, יסייעו לרשות המקומית להיטיב את השירותים המוניציפליים ולחזק את מצבה הפיננסי של העירייה.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height="20px"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ראש העיר, רפאל בן שטרית אמר לחברי מועצת העיר כי המבצע לגביית חובות ארנונה הוא יציאה מחושך לאור לחייבים רבים שיסדירו כעת את חובם וייהנו מהטבה משמעותית של תשלום קנס מופחת. "אני ממליץ לכל בעל חוב כלפי הרשות לנצל את ההזדמנות ולהגיע אלינו להסדיר אחת ולתמיד את חובותיהם לעירייה, וליהנות מהנחות ניכרות".

דובר העירייה מציין, כי המבצע החל השבוע ויימשך עד ליום 30.11.17. יודגש עוד שההפחתה תינתן בתנאי שהחייב ישלם במלואם גם את החובות שצבר בגין השנים 2015-2017. ההסדר יכלול  מסלול של תשלום אחד במזומן, כרטיס אשראי או בשיק מזומן, אשר יזכה את המשלמים בהנחה של 50%. אם התושב יבחר לפרוס את התשלומים באשראי או בשיקים (בית שאן הותר עד 24 תשלומים) הוא יהיה זכאי להנחה של 45%.

בתוך כך, ראש העיר רפאל בן שטרית בירך על ההחלטה להוזיל החל מחודש יולי באופן משמעותי את תעריף המים שהוזל באחרונה  ל – 14.5 אחוזים כחלק מהרפורמה המהפכנית אותה הוביל ויזם יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי.

לפי החוק החדש, תעריף המים הבסיסי למשקי הבית יירד ביולי ב־14.5%, בעקבות ביטול מרכיב המע"מ על תעריף המים לצרכנים פרטיים. לפיכך, יעמוד התעריף על 6.6 שקלים בלבד לקוב מים, לעומת 7.7 שקלים לקוב כיום. לדברי בן שטרית "ההוזלה בתעריפי המים צפויה לחסוך כ-1,500 שקלים לשנה ויותר למשפחה.  זו בשורה טובה לתושבים ואנו מברכים על החלטת הממשלה בעניין".

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן