מבטיחים ומקיימים: בית ספר "גלבוע" שופץ וחוזק מפני רעידות אדמה ויפתח בתחילת שנת הלימודים- כמובטח!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

בית הספר גלבוע ייפתח משופץ, מחוזק מפני רעידות אדמה ומשודרג, ביום פתיחת שנת הלימודים, ה- 2 בספטמבר, בהשקעה של 8.5 מיליון שקל

ראש העיר, רפאל בן שטרית: "במשך 40 שנה לא שופץ בית הספר. השנה, לאחר שיפוצו, כשחזותו חדשנית ומודרנית וכיתותיו מרווחות, הוא ייפתח, בניגוד לתחזיות הקודרות של רבים, במועד המובטח- היום הראשון ללימודים".

 

 

פחות משבועיים לפני פתיחת שנת הלימודים, עיריית בית שאן עומדת בהבטחותיה לתושבים ותלמידי בית הספר 'גלבוע' יתחילו את שנת הלימודים במתחם בית הספר, זאת לאחר שהוא עבר שיפוץ יסודי בהשקעה של 8.5 מיליון שקל, במסגרתו חוזק המבנה מפני רעידות אדמה, הוחלפו התשתיות, המזגנים והציוד, שופצו כיתות הלימוד, הורחבו ופותחו החצרות ועוד.

אלא שברקע לעבודות המאסיביות, נשמעו קולות פסימיים בעיר, אשר טענו כי העבודות לא יסתיימו במועד. למרות שקולות אלו ניסו להעכיר את האווירה- ראש העיר, רפאל בן שטרית- המשיך לדחוף את הפרויקט, התעלם מהרעשים ברקע, והשבוע הודיע כי בית הספר ייפתח במועד.

ראש העיר, רפאל בן שטרית, מסר בעקבות פתיחת בית הספר במועד המתוכנן כי: "היו לא מעט ספקניים שהטילו ספק בכוונות הטובות של הרשות בכל מה שקשור לפרוייקט השיפוץ בגלבוע. רואי השחורות לא ראו את הנולד. הורי התלמידים מחו בשנת הלימודים שעברה על כך שהעירייה משפצת את המתחם בזמן הלימודים. השורה התחתונה:  במשך 40 שנה לא שופץ בית הספר. השנה, לאחר שיפוצו, כשחזותו חדשנית ומודרנית, וכיתותיו מרווחות, הוא ייפתח, בניגוד לתחזיות הקודרות של רבים, במועד המובטח- היום הראשון ללימודים".

העירייה, במאמץ מרוכז וממוקד, גייסה 8.5 מיליון שקל לשיפוץ בית הספר, לרבות חיזוקו מפני רעידות אדמה. העבודות כללו החלפת תשתיות חשמל, מים וביוב, שיפוץ כיתות הלימוד וחדרי השירותים, החלפת ריצוף, הנמכת תקרות, התקנת דלתות ומזגנים חדשים, פיתוח והרחבת חצרות, התקנת סורגים ועוד. כמו כן, נרכשו ציוד וריהוט חדישים ביותר וכל המתחם נצבע מחדש.

אחד מתושבי העיר, העובר ושב מדי יום על יד בית הספר אמר השבוע: "אני מודה כי הייתי ספקן, כמו רבים, ולא האמנתי שבית הספר יהיה מוכן לפתיחת שנת הלימודים אבל מגיע כל הכבוד למי שהבטיחו וקיימו. אני מבקר לא פעם את ראש העיר אבל בנושא זה מגיעה לו יותר מאשר מלה טובה".

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval="3" images="9878,9879,9880,9881,9882" img_size="medium"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן