יום ספורט מחוזי נערך בבית שאן לזכרו של אלן פרידזון ז"ל

בית שאן ממשיכה להוביל בתחום הכנה לצה"ל:

היום נערך לזכרו של אלן ז"ל שנולד בבית שאן, היה חניך בעמותת "אחריי לצהל" והפך שם למדריך. הוא נהרג לפני כחמש שנים בתאונת דרכים קטלנית. ראש העיר: "ביום כזה הלב שלנו מתרחב והחזה שלנו מתמלא גאווה בנוער בנפלא שצומח כאן והופך עוד רגע להיות בחוד החנית של ההגנה של המדינה והבנייה של החברה שלנו בארץ".

יום ספורט מחוזי של קבוצות 'אחרי לצה"ל', הפועלות במסגרת עמותת "נוער מוביל שינוי" העוסקת בהכנת נוער לגיוס לצבא, נערך באחרונה בפארק האקליפטוס בבית שאן. באירוע השתתפו כ-300 בני נוער, שהגיעו מפרדס-חנה כרכור, עוספיא, טבריה, כרמיאל ועוד.
לפני כחמש שנים נהרג תושב העיר בית שאן אלן פרידזון ז"ל בתאונת דרכים קטלנית. אלן היה בוגר תנועת "אחריי' שבאמצעותה, כחניך בה, הפך מנער שיושב בשכונה ללוחם ביחידה קרבית. אלן עשה שירות משמעותי מלא שלאחריו הפך להיות מדריך בה מתוך הוקרה לכל מה שקיבל בה ולהחזיר טוב לתנועה ממנה צמח ולחברה. עם מותו של אלן הוחלט בעמותת 'אחריי' יחד עם עיריית בית שאן לקיים יום ספורט מחוזי של כל קבוצות אחריי לזכרו, יחד עם משפחתו של אלן.
מזה שנים שאמו ואחותו של אלן פרידזון ז"ל מלוות את הקבוצה ומגיעות לאירוע השיא הנערך לזכרו. ראש עיריית בית שאן, מנהל אגף החינוך, מנהלת מחלקת נוער ורכז תחום הכנה לצה"ל ליווי את האירוע ונכחו ברגעי הכושר המותחים בין הקבוצות.
קבוצת "אחריי לצה"ל" של עמותת "נוער מוביל שינוי" היא אחת הקבוצות החזקות בארץ ומונה מעל 40 חניכים וחניכות מגילאי 16-18 אשר נותנים את נפשם להכנה פיזית-מנטאלית וחברתית לקראת גיוסם לצה"ל.
תנועת "אחריי" פועלת עם בני נוער במודל הדומה למודל צבאי בו המדריך/המפקד מקדיש את כל ענייניו לטובת החניכים, היחסים המתפתחים בין החניכים לבין עצמם ובין המדריך הם יחסים של כבוד הדדי, מסירות נפש, רעות, הקרבה, מסירות ואהבת הארץ והאדם.
שימי לוי, מדריך הקבוצה , יליד ותושב בית שאן מוביל את הקבוצה ביד רמה ולו נזקפות זכויות רבות בהובלת בני הנוער. ראויה לציון גם קבוצת "בנק לאומי" שמלווה ותומכת בקבוצת אחריי בית שאן מזה שנים ומקפידה להגיע לפעילויותיה.
"להביט בכם ובתהליך שאתם עוברים מראה כמה עוצמות יש בכם וכמה הנוער שלנו הוא נוער נפלא. נמשיך ונשמור על זכרו וזכר ערכיו של אלן פרידזון ומצד נוסף אנו מטפחים כאן במלוא מובן המילה נוער נפלא ומעניקים את כל האמצעים האפשריים על מנת שתצליחו. זו בית שאן ולכן תמיד טוב גם לגדול בה וגם להגיע ולהתארח בה" אמר ראש העיר רפי בן שטרית בדבריו לכלל המשתתפים ביום הספורט המחוזי.
מנהלי עמותת "אחרי" ציינו את "העבודה המשותפת הנפלאה", כדבריהם, עם הצוותים של העיר ואמרו כי שיתוף הפעולה המצוין הוא אחת מהסיבות העיקריות להצלחת פעילות הקבוצה.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן