טקס הענקת מלגות ל 430 סטודנטים מבית שאן

שי לחג:

טקס הענקת מלגות ל 430 סטודנטים מבית שאן יתקיים לפני פסח
בעיריית בית שאן הולכות ונשלמות ההכנות לטקס חלקות המלגות לסטודנטים תושבי העיר  שייערך ב-6.4.2017 באולם מופת בעיר בית שאן. ראש העיר: "השקענו מאמץ רב ומתמשך להשגת התקציב עבור המלגות מתוך ראיית חשיבותה ומרכזיותה של ההשכלה הגבוהה וההשקעה במערכת החינוך בעיר". 

חברי ועדת המלגות בבית שאן הגישו השבוע לראש העיר רפאל בן שטרית את סיכום המלצות הוועדה לאחר רישום וריכוז כל הבקשות שהוגשו לקבלת המלגה העירונית. על פי הסיכום יקבלו 430 סטודנטים תושבי העיר מלגות עידוד בגובה אחיד של 1400 ש"ח לכל סטודנט. התקציב הכולל והסופי למלגות הסטודנטים עומד על סכום גבוה ומרשים – 626,000 ש"ח .

טקס הענקת המלגות החגיגי ייערך בתאריך 6.4.2017 באולם מופת בעיר בית שאן ויכלול הופעת סטנדאפ של יוחאי ספונדר וחלוקת שי אישי לכל הסטודנטים מקבלי המלגות. יצוין כי על פי הנחיית ראש העיר את הטקס ינחה סטודנט תושב העיר, ובטקס יישא דברים נציג הסטודנטים. גם הקומיקאי שיופיע בחלק האמנותי של הערב נבחר לאחר משאל בקרב הסטודנטים.

כזכור, הכריז ראש העיר לפני כחודשיים כי בתקציב 2017 יוקצה תקציב נכבד עבור סטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה, במכללות ובישיבות וזאת על פי קריטריונים שנקבעו לעניין זה על ידי ועדת המלגות. בהקשר זה הנחה ראש העיר את הוועדה לנצל את כל התקציב ולמקסם את גובה המלגה בשנה הנוכחית. כמו כן, הורה בן שטרית לפעול על פי הקריטריונים תוך הקלה במקרים גבוליים.

יו"ר הוועדה עמי שמואל המכהן כמנהל המרכז לפיתוח ההון האנושי ציין, כי נעשו מאמצים גדולים להגיע לכלל הסטודנטים תושבי העיר הלומדים במוסדות החינוך השונים ברחבי הארץ. לדבריו, הפרסום הנרחב וחשיפת המלגה העירונית נעשתה באמצעים שונים, לרבות באמצעות פרסום בעיתוני האזור, באתר העירייה, ברשתות החברתיות, באתר ההון האנושי ובאמצעי הקשר הקיימים של המרכז. "אני שמח ומודה לכל חברי הוועדה על המאמצים הגדולים להגיע לכמות גדולה של סטודנטים. חברי הוועדה ראויים לכל שבח על עבודתם המסורה. תושבי העיר כולם יכולים להיות גאים על המאמץ ועל הרצון הטוב שהשקיעה העירייה על מנת לאפשר לסטודנטים ליהנות ממלגות ", ציין יו"ר ועדת המלגות.

סגן ראש העיר, אליעזר כהן זדה, שנכח בישיבה סיכם ואמר "אין ספק כי חברי הוועדה והעומד בראשה ביצעו עבודה יוצאת מהכלל. אנחנו מקבלים משובים חמים ומחמאות מסטודנטים רבים על התנהלות מכובדת וראויה. כל הסטודנטים שעמדו בקריטריונים ייהנו ממלגה. רבים הופתעו מגובה המלגה וציינו שהם לא ציפו למלגה בסכום כזה", ציין כהן זדה.

ראש העיר רפאל בן שטרית שיבח אף הוא את עבודת חברי הוועדה והוסיף "חשוב לנו מאד לסייע לצעירים ולצעירות תושבי העיר לרכוש השכלה וכלים שיסייעו להם לבנות את עתידם. נמשיך להיות מחויבים לתמוך בציבור הסטודנטים בני העיר", אמר ראש העיר.

 

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן