חגיגה של אירועים לכל המשפחה בחג הפסח בבית שאן

חגיגה של אירועים לכל המשפחה בחג הפסח בבית שאן

מתחם החלקה על הקרח, הצגות לילדים בפארק האקליפטוס, פעילות לכל המשפחה בגן הלאומי בית שאן, סיורים מודרכים וסדנאות למבוגרים וילדים במוזיאון בית שאן ומשחק ותיקי הפועל בית שאן מול ותיקי נבחרת ישראל לזכרו של משה חזן ז"ל

מדינת ישראל מתחילה לחזור לשגרה והמוני מטיילים צפויים לפקוד בחג הפסח הקרוב את האתרים השונים ברחבי המדינה. בבית שאן מתכננים למבקרים וכמובן לתושבי העיר מגוון רחב של אירועים לכל המשפחה:

באולם הספורט החדש של ביה"ס תומר בקרית רבין תתקיים חגיגה של 3 ימים רצופים עם מתחם החלקה על הקרח לכל המשפחה בימים שני-רביעי, חוה"מ פסח בין השעות 11:00-17:00. הכניסה חופשית, אך מותנית ברישום מראש בהתאם לתנאי התו הסגול, והמארגנים מציינים כי קיימת מגבלה על מספר המשתתפים שיכולים להיכנס בו זמנית למתחם. בנוסף, יתקיימו הצגות והפעלות לילדים בפארק האקליפטוס וברחבת מוזיאון בית שאן (ליד הסראיה) בתמיכת משרד התרבות והספורט. פרטים נוספים באתר האינטרנט ודף הפייסבוק של עיריית בית שאן.

פרט לחגיגה על הקרח וההצגות לילדים מציעים בעיריית בית שאן ובמרכזים הקהילתיים מגוון רחב נוסף של פעילויות: הפעילות התחילה כבר השבוע עם חדר בריחה בספריה העירונית, הצגת ילדים "אגוז הזהב" במתנ"ס נווה הנחל, סדנאות והפעלות לכל המשפחה באווירת החג בגן הספריה ועוד.  במוזיאון בית שאן יתקיימו בימים שלישי-רביעי חוה"מ פסח סיורים מודרכים למבוגרים והצגות לילדים וכן סדנאות יצירה לנוער ומבוגרים.

קבוצת הוותיקים של הפועל משה חזן בית שאן תארח באיצטדיון העירוני ביום רביעי 31/3 חוה"מ פסח את ותיקי נבחרת ישראל במשחק חגיגי לזכרו של מנהל הקבוצה במשך שנים רבות משה חזן ז"ל.  יהודה עמר, אבי דנן, מוריס אוזן, נמרוד אלבז וחבריהם יארחו את ותיקי הנבחרת בשעה 17:00 כאשר חצי שעה קודם לכן ייערך טקס לזכרו של חזן ז"ל אליו הוזמנו ותיקי הפועל בית שאן בכל הזמנים.

מבקרים רבים צפויים להגיע לגן הלאומי בית שאן בחול המועד פסח לפעילות שתתקיים בסימן: נושמים תרבות בגן לאומי בית שאן, האימפריה חוזרת לנשום תרבות: ערב קסום בעיר סקיטופוליס. העיר תואר במיצגים אור-קוליים שיקימו לתחייה את ההתרחשויות ההיסטוריות שקרו בעיר במשך אלפי שנה. בנוסף למיצגים האור-קוליים יחכו לכם באתר אומני המרחב הציבורי: אומני קרקס, שחקנים, פסלים חיים ונגנים.

ראש העיר ז'קי לוי אמר השבוע: "אחרי שבשנה שעברה היינו בליל הסדר ובמהלך החג תחת סגר השנה אנחנו יוצאים לחירות כמעט מלאה. אומנם אנחנו תחת מגבלות חלקיות אבל גם במסגרת הזו תושבי בית שאן, הסביבה ומבקרים מכל הארץ יוכלו ליהנות ממגוון רחב של אירועים לכל המשפחה. אני מזמין את כולם להשתתף באירועים ולשמור על ההנחיות כדי שמהר מאד נחזור לשגרה מלאה ככל האפשר. חג פסח כשר ושמח לכולם".

Related posts


דילוג לתוכן