חבורת זמר חדשה בעיר וסדנת כתיבה ושירה עם האמן והמפיק המוסיקלי המוערך טל שגב

 חדש בקונסרבטוריון העירוני של בית שאן:

הרכב מוזיקלי חדש בבית שאן: חבורת הזמר 'צעירי בית שאן' הוקמה ונוסדה באחרונה תחת ניהולו המוסיקלי של חן הררי. ההרכב פועל בחסות הקונסרבטוריון העירוני בניהולו של עומר גבאי ובשיתוף עם מחלקת הנוער בניהולה של לימור לוי פלדמן. את החזרות הראשונות ערכו חברי ההרכב באמצע חודש ספטמבר. ההרכב מבוסס על כוחות מקומיים והוא מונה כ 15 בני נוער מגילאי 13 עד 18 שעברו אודישנים בקונסרבטוריון העירוני. מרבית מחברי ההרכב גם משתתפים בשיעורי פיתוח הקול בקונסרבטוריון העירוני בהדרכתה של קסניה קורסקוב.
ועוד חדשות בתחום המוסיקה בעיר: בימים אלה נפתחה סדנא מיוחדת- סדנת יצירה כתיבה ושירה עם האמן והמפיק המוסיקלי טל שגב לכל הגילאים, ילדים ומבוגרים כאחד . הסדנא מיועדת לכותבים, מלחינים, נגנים, יוצרים וזמרים מכל הגילאים שבסופה טל יפיק אלבום מפרי עבודתם של המשתתפים בסדנה.
טל שגב, אחד המפיקים והיוצרים הגדולים והמוערכים בארץ, מוסיקאי משכמו ומעלה, מגיע לשתי סדנאות כתיבה, יצירה, שירה והפקה בקונסרבטוריון העירוני בית שאן.
מנהל מרכז המוסיקה עומר גבאי הבהיר כי מספר המשתתפים מוגבל והמליץ לא להחמיץ את ההזדמנות ללמוד ולקבל חוות דעת מאחד המוסיקאים הגדולים שיוצרים כיום בארץ, אשר הפיק והלחין, בין היתר, שירים לשלמה ארצי, שרית חדד וישי לוי.
בנוסף, הצליח ראש העיר רפאל בן שטרית לגייס ממשרד החינוך סל שעות מוסיקלי מסובסד לכל תלמיד שייהנה לא רק משיעור יחידני אלא גם משיעור תאוריה בקבוצה והרכב מוסיקלי ללא עלות נוספת. מדובר בשדרוג משמעותי למערכת הלימודים של התלמידים בקונסרבטוריון ביחס לשנים קודמות ובהשוואה למקומות אחרים בארץ שאינם נהנים מכך.
בן שטרית הודיע השבוע למנהל הקונסרבטוריון על גיוס שעות לימודי מוסיקה נוספים לטובת פתיחתו של גן ילדים מנגן בליווי מורה מוסמך ממשרד החינוך. הילדים ילמדו לנגן על כלי נגינה שונים ובהם כלי הקשה וקסילופונים.
בן שטרית נרתם גם לטובת ילדי בית הספר לחינוך מיוחד 'גולני' וגם שם שולב מורה מקצועי בתחום המוסיקה ותוגברו שעות הפעילות לחינוך מוסיקלי בבית הספר.
יצוין, כי ההרשמה לקונסרבטוריון העירוני נמשכת גם כיום. צוות המורים גדל לאין שיעור, החלו שיעורים בכלי נגינה רבים ושודרג מערך השיעורים.

בתמונות: המנהל המוסיקלי חן הררי והמורה לפיתוח קול קסניה קורסקוב.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן