הקניית ערכים וחינוך למצוינות ולהישגים

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

מחלקת הנוער הפועל בית שאן מסיימת עונה מוצלחת מאוד

ביה"ס לכדורגל של הפועל בית שאן שיצא לדרך בחסות עיריית בית שאן, הפנינה של המחלקה, מהווה אבן שואבת לכל ילדי האזור שמגיעים בהנאה ובשמחה גדולה לכל אימון ומייצגים את העיר בכל טורניר בגאון תוך שהם נושאים את סמלה של הפועל בית שאן על לבם בגאווה. ראש העיר: "המשוב המצוין שאנחנו מקבלים מהורי הילדים מוכיחים כי אנחנו עושים דבר חשוב, נכון וראוי מאין כמוהו".

לאחר שעברה תהליך מובנה ושיטתי של שיקום עמוק ויסודי, נמצאת כיום מחלקת הנוער הפועל בית שאן, הפועלת בחסות העירייה, בדרך הנכונה. עם סיום העונה המחלקה טובעת חותם של מצוינות בד בבד עם הקניית ערכים אנושיים, חינוכיים וחברתיים לילדי מועדון הכדורגל.

כ – 200 ילדים השתתפו השנה בקבוצות השונות החל מביה"ס לכדורגל וכלה בקבוצת הנוער והנערים. קבוצות הליגה שבהן משחקים שחקנים מכל אזור עמק המעיינות ועמק יזרעאל, לרבות שחקנים מוכשרים מהמגזר הערבי, ייצגו בכבוד את העיר בליגות השונות.

ביה"ס לכדורגל, הפנינה של המחלקה, מהווה אבן שואבת לכל ילדי האזור שמגיעים בהנאה ובשמחה גדולה לכל אימון ומייצגים את העיר בכל טורניר בגאון תוך שהם נושאים את סמלה של הפועל בית שאן על לבם בגאווה מה שלא היה בבית שאן מזה שנים.

במהלך השנה שחקנים מהמועדון לקחו חלק באימוני נבחרות ישראל שנערכו במגרש הביתי.  שני שחקנים אף מייצגים את המחלקה בנבחרת הנערים של ישראל לאחר שנבחרו מתוך עשרות ילדים, דבר המסב גאווה, כבוד ונחת גדולים.

המחלקה מעסיקה מאמנים מקצועיים מהשורה הראשונה, לא חוסכת בציוד מתקדם,  מקיימת בקביעות הרצאות ותוכניות העשרה במרכזי הנוער השונים, כאשר כל הזמן עומדת לנגד ראשי המחלקה טובת השחקן והתקדמותו המקצועית.

מנהל המחלקה מיקי בן שבת: "כולנו תקווה כי הפרויקט המבורך הזה בסיועו של ראש רפי בן שטרית אכן ימשיך לרקום עור וגידים ויממש את ייעודו ואת תכליתו: הקניית ערכים וחינוך דרך הספורט וכמו כן נצליח לפתח ולקדם שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת".

ראש העיר רפאל בן שטרית אומר, כי עבודתו של מנהל המחלקה, מיקי בן שבת, ראויה לכל הוקרה ושבח בזכות השקעתו  ומאמציו הבלתי נלאים לבנות מחלקה לתפארת. "אנחנו, הרשות, נותנים למחלקה את התשתית הנדרשת לפעילות שוטפת שלה כגון תמיכה תקציבית, הסעות ועוד, אבל המחלקה לא היתה מגיעה למקום שבו היא נמצאת אלמלא אמונתו של מיקי, עבודתו הקשה והיסודית ומקצוענות ללא פשרות. המשוב המצוין שאנחנו מקבלים מהורי הילדים ממחישים ומוכיחים כי אנחנו עושים דבר חשוב, נכון וראוי מאין כמוהו", ציין בן שטרית.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image="8225" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image="8226" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן