הקיץ בבית שאן צפוי להיות עשיר ומגוון

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 "יולי נשי" 2017 יוצא לדרך

חוט השני של הפסטיבל השנה הוא "גם אני יכולה" ולכן הוחלט לפתוח את הפסטיבל בפאנל חגיגי של נשים בנות בית שאן (מרב בטיטו, הדר לוי, שני חזיזה, ליאת יצחקי ועוד), אשר הצליחו לכבוש את מקומן בעשייה במגוון  תחומי חיים. ראש העיר: "בתוך שלוש שנים הצלחנו לחולל מהפיכה של ממש בתחום מנהיגות נשים שהתגבשה בעיר. אני מאמין ומשוכנע כי נשות בית שאן יהיו מנהיגות מובילות ומשפיעות כבר בעתיד הקרוב"

"נשות בית שאן מנהיגות המחר", פורום נשים עוצמתיות, מובילות זו השנה השנייה פסטיבל נשים- "יולי-נשי" 2017. הפסטיבל חותם שנת פעילות גדושה ומגוונת. מנהיגות המחר משכילות לרתום לפעילותן העשירה מוסדות וגופים שונים ובראשם עיריית בית שאן ואת העומד בראשה רפאל בן שטרית, המתנ"ס, נעמ"ת, גשר לעתיד ועוד.

השנה הפסטיבל נושא חותם של אהבה והוקרה לבית שאן העיר והקהילה, שמהווה חממה לצמיחה חברתית ואישית של כישרונות מקומיים, המשתלבים בעשייה מגוונת ברמה הארצית.

חוט השני של הפסטיבל השנה הוא "גם אני יכולה" ולכן הוחלט לפתוח את הפסטיבל בפאנל חגיגי של נשים בנות בית שאן,  אשר הצליחו לכבוש את מקומן בעשייה במגוון תחומי חיים. את הפאנל תנחה מרב בטיטו, אשת תקשורת מוכשרת ומוערכת, ילידת בית שאן, שמייצגת את העיר ונשותיה בכבוד ובגאווה. כמו כן, תשתתפנה בפאנל ילידות העיר שפיתחו קריירה מקצועי מרשימה- כל אחת בתחומה: ליאת יצחקי פייטנית, יוצרת ומנחת טלוויזיה, הדר לוי הסטנדאפיסטית המחוננת, שני חזיזה בימאית ודוקומנטריסטית מצליחה ומרב מולד דדיה שתייצג את העשייה הטיפולית חברתית במשרד הרווחה. בפאנל תשבנה גם שתי נשים המתגוררות גם כיום בבית שאן – מלכה אליאס אשת חינוך ויפה כהן מתחום המנהל הציבורי בעבר.

בערב השני של הפסטיבל תתארח לינור אברגי'ל, לשעבר מלכת היופי ומיס תבל, שתספר את סיפור חייה המרגש ומלא האתגרים והעוצמה. הערב ייערך בשיתוף עיר ללא אלימות. בנוסף יוזמנו התושבים לצפות בהצגת הבכורה של התיאטרון הקהילתי "לפרוש בסטייל".

נשות העיר תיחשפנה לאורך כל חודש יולי למגוון עשיר של תחומים מאתגרים ומעניינים ביריד סדנאות גדול ומגוון, שבו כל אחת תוכל למצוא את הפעילות המתאימה לה. הפסטיבל ייחתם בטיול שיסיים את סדרת הטיולים "נשים מטיילות בעקבות נשים" שנערכה לאורך השנה וכללה מגוון טיולים בעקבות נשים פורצות דרך.

מלכה חדד ויעל ארמה, מנהלות פורום המנהיגות, מסכמות את תכנית הפסטיבל: "מנהיגות המחר שחרתו על דגלן העצמת נשים, מובילות את נשות בית שאן למסע של גילוי הכוחות הפנימיים של כל אחת ואחת והפיכתם לעשייה והגשמה עצמית.  לכן אנחנו מזמינות את תושבי בית שאן לבוא ולהיות חלק מהמסע והגילוי.  הצביעו ברגליים ובואו ליהנות יחד איתנו".

ראש העיר, רפאל בן שטרית, מברך על מעורבותן ופעילותן של מספר הולך וגדל של נשים בתחומי העשייה השונים בה. "בתוך שלוש שנים הצלחנו לחולל מהפיכה של ממש בתחום מנהיגות נשים שהתגבשה בעיר. ארבעת המועדונים לנשים שנפתחו בעיר בשנתיים האחרונות פעילים, תוססים, ומובילים שינוי חברתי עמוק. אני מאמין ומשוכנע כי נשות בית שאן יהיו מנהיגות מובילות ומשפיעות כבר בעתיד הקרוב" .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8162" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large" title="המנחה מרב בטיטו, אשת תקשורת מוכשרת ילידת בית שאן"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8163" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large" title="הדר לוי הסטנדאפיסטית המחוננת ילידת העיר בית שאן"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן