הצלחה רבה לפרוייקט ייחודי 'קריאה בהנאה' בבית שאן

"קריאה בהנאה"

הרצל יונה, מנהל המתנ"ס: "אני מבקש להודות לכל המתנדבות בפרוייקט, אשר השיגו את יעדי התוכנית –
להטמיע בקרב הילדים את האהבה לקריאה. בעקבות הצלחת התוכנית השנה, אנו נפעל להרחיב את התוכנית לבתי ספר נוספים"

בבית שאן הסתיים באחרונה פרוייקט "קריאה בהנאה". "קריאה בהנאה" היא תוכנית ארצית בהובלת מתנ"ס בית שאן בשיתוף החברה למתנ"סים ותנועת של"מ – שירות לאומי למבוגרים. מטרת התוכנית לטפח בילדים הקטנים את אהבת הספר והקריאה בו ולעודד את הילדים לקריאה עצמית.

התוכנית פעלה השנה בשני בתי ספר : בבי"ס גלבוע ובבי"ס מאיר בעיר ע"י מתנדבות בעלות רקע בתחום החינוך. המתנדבות מגיעות אחת בשבוע לבית הספר וקוראות ספרים לתלמידי כיתות א'-ב' בקבוצות קטנות.

רכזת התוכנית, מזל פרג'י, מומחית בתחום השפה ובהקניית הקריאה, מגייסת מתנדבים לתוכנית ציינה, כי התלמידים שבכיתתם פועלת התוכנית מחכים בקוצר רוח למתנדבות ומקבלים את פניהן בשמחה.

המפגש עם המתנדב המבוגר לילדים הקטנים יוצר חוויה ערכית מיוחדת התורמת ומעצימה את שני הצדדים.

מנהל המתנ"ס, הרצל יונה, ביקש להודות לכל המתנדבות בפרוייקט, אשר השיגו את יעדי התוכנית להטמיע בקרב הילדים את האהבה לקריאה וציין כי בעקבות הצלחת התוכנית השנה, "אנו נפעל להרחיב את התוכנית לבתי ספר נוספים".

ראש העיר בירך על הפרויקט הייחודי בעיר ואמר כי הרחבת מעגל המתנדבים מעצימה את תלמידי בתי הספר וילדי הגנים בבית שאן. לדבריו, קריאת ספרים חשובה להעשרת עולמם הרגשי, הרוחני והתרבותי של הילדים. "מדובר בתכנית בין-דורית יחידה מסוגה שאין לי ספק שהיא תתרום לרכישת מיומנויות ערכיות בקרב הילדים", אמר ראש העיר.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן