הצלחה מסחררת ליריד הסקיתומרקט בית שאן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

משפחות מכל רחבי הארץ פקדו את פסטיבל יריד הסקיתומרקט בעיר, שאירח את גבי ברלין ושולה חן בהופעה המרכזית. מאות משתתפים הגיעו ברכבות הלילה שיזמה העירייה!

ביום חמישי, 26.7 יגיע ליריד פסטיבל הבירה, זאת לצד הופעה מרכזית ממיטב שירי הביטלס, אטרקציות לילדים, דוכני אוכל ומוסיקה משובחת. הכניסה חופשית!

אלפים פקדו את יריד הסקיתומרקט של בית שאן- פסטיבל אוכל ומוסיקה לכל המשפחה. בשבוע השני לפסטיבל (12.7) גדשו את מתחם הסראיה בעיר העתיקה אורחים ותושבים, שמילאו את המקום מקצה לקצה. הערב נפתח באטרקציות לילדים עם מתקני משחק פופולריים, שפע של דוכני מזון מכל הטעמים והסוגים והופעה משובחת על הבמה, שמילאה את האוויר באהבה ושמחה ממיטב הלהיטים הישראלים. בתוך כך, מתנדבי מוזיאון בית שאן ערכו סיורים לציבור הרחב במתחם המוזיאון, ולקחו אותם למחוזות ההיסטוריה המפוארת והמרתקת של העיר ואנשיה.

בהמשך הערב עלו על הבמה המרכזית גבי ברלין ושולה חן האגדיים, ששרו לקהל ממיטב שירי ארץ ישראל היפה והרימו אותם על הרגליים ואת האווירה לשמיים. בין לבין נהנו האורחים מהליכה בטיילת ומביקור ב"לילות שאן", מופע אור קולי ייחודי ובלעדי בארץ, המתקיים בגן לאומי בית שאן.

מהעירייה נמסר: "ההצלחה היתה אדירה והוכיחה שהציבור צמא לתרבות איכותית, כאן בבית. אנחנו מודים לשותפים להצלחה, למארגנים ולהפקה, בהובלת מנהל תחום צעירים ליאור בלאוי ונמשיך להחיות את העיר ולהחזיר את אוצרותיה לידי הציבור".

הפסטיבל ימשך החל מה- 26.7, כל יום חמישי, בחודשים יולי-אוגוסט, במתחם הסראיה. לרשות הציבור עומדות רכבות הלילה ושאטלים מאורגנים מתחנת הרכב לעיר ובחזרה.  הפסטיבל לא יתקיים ב-19.7 .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval="3" images="9754,9755,9756,9757"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן