הפועל בית שאן: העירייה העבירה תקציב ראשון לעונת הכדורגל

הפועל בית שאן נרשמה בהתאחדות לכדורגל ותפתח את העונה הקרובה כסדרה

ראש העיר רפאל בן שטרית: "כמו שהבטחתי, תהיה העונה קבוצה טובה וחזקה. הרבה מאד אוהדים שמחים היום ומצפים בכיליון עיניים לפתיחת העונה".

 

חדשות נפלאות לאוהדי קבוצת הכדורגל של הפועל בית שאן: ההתאחדות הישראלית לכדורגל אישרה השבוע את הרשמתה של קבוצת הכדורגל הפועל בית שאן. רישומה יאפשר את השתתפותה בעונה הקרובה כקבוצה מן המניין וללא תנאי בליגה א'.
הרשמתה של הקבוצה התאפשרה הודות להעברת העירייה סכום של 340.000 ₪ מכספי התמיכות ועוד תרומה בסכום 40.000 ₪ שהוענקה לקבוצה.
עם הרשמתה של הקבוצה אמר ראש העיר רפאל בן שטרית: "כמו שהבטחתי, תהיה העונה קבוצה טובה וחזקה, בשבוע שעבר התחילו האימונים, באצטדיון שלנו שעבר שדרוג כללי. הרבה מאד אוהדים שמחים היום ומצפים בכיליון עיניים לפתיחת העונה. לצערי הרב, תעשייני ״הפייק ניוז״ מבית היוצר של כמה גורמים שמצפים למפלתה של הקבוצה, לא הפסיקו 'לפמפם' בשבועות האחרונים, על ״קריסת הקבוצה״, ואף לרגע אחד לא הפסיקו לייחל לנפילתה . כמו תמיד – האמת טפחה על פניהם. גם בעתיד צפויות להם אכזבות קשות ומרות".
בן שטרית איחל הצלחה לקבוצה ולמאמנה איתן טייב, להנהלת הקבוצה ויותר מכל לשחקניה. "נמשיך לטפח את תחום הספורט כמו שעשינו בשנים האחרונות. בעונה הקרובה נגדיל את תקציב התמיכות של העירייה ונגביר את המאמצים לגייס תורמים ומשאבים לקבוצה".
אחד מאוהדיה המושבעים של הקבוצה אמר השבוע: "הקבוצה היא מעל הכל. גם גורמים בעלי אינטרס פוליטי לא יכולים להתכחש לעובדה שהקבוצה קיימת אך ורק מתקציבי העירייה בכל השנים האחרונות. לא הוגן ולא מכובד להתעלם ממאמציו הבלתי פוסקים של ראש העיר לעשות כל מה שניתן כדי לסייע לקבוצה לעמוד על רגליה ולאפשר את השתתפותה בליגה הסדירה. תמוהה ומבחינתי בלתי מוסברת היא העובדה, כי גם במהלכים שאין להם שמץ של הקשר או נגיעה פוליטית יש מי שמוצאים דופי בהתנהלותו ולא מפסיקים לנגח ולהשמיץ אותו".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן