הפדרציה של יהדות קנדה ערכה אירוע חגיגי בתיאטרון הרומי בבית שאן

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

בשבוע שעבר ביקרה בארץ משלחת תורמים מהקהילה היהודית של מונטריאול בקנדה, שהיא אחת הפדרציות היהודיות הגדולות והחשובות בקנדה. המשלחת מנתה כ-950 איש ביניהם מנכ"ל הפדרציה, תורמים נכבדים, ראשי הקהילה, דור העתיד, רבנים ועוד.

פדרציית מונטריאול  מציינת 100 שנות עשייה שמטרתן לחזק, לאחד ולהעשיר את הקהילה היהודית המקומית כמו גם לתמוך באחדות העם היהודי. הפדרציה נחשבת לציונית במיוחד, כאשר כספים רבים והשקעה רבה שלהם ניתנת לקידום פרויקטים חברתיים שונים במונטריאול ובישראל עצמה.

חברי המשלחת הינם בכירי הקהילה היהודית של מונטריאול ומנהיגיה, והינם בעלי השפעה רבה על פעילות הפדרציה. בנוסף למנהיגים קהילתיים ומנכ"ל הפדרציה עצמו, חברי המשלחת מחוברים מאוד לקהילה היהודית ולישראל, ולכל אחד מהם חלק בפעילות למענם.

המשלחת ביקרה ברחבי הצפון ועד רמת הגולן, וכאשר הגיעו חבריה לגן לאומי בית שאן קיימו אירוע שהתמקד סביב סיפור האימפריה הרומית וביריד אמנים נרחב ברחבי הגן. לאחר מכן התכנסה המשלחת בתיאטרון להופעה ולטקס מרשים, שבו בירך ראש העיר המארח, רפאל בן שטרית.

נציגי הפדרציה היהודית של מונטריאול הודו לראש העיר ובירכו על האפשרות שניתנה למשלחת להתחבר לשורשים ולהוויה הישראלית בחגיגות בגן הלאומי בעיר בית שאן. "האפשרות שניתנה למשלחת  בזכותך להתחבר לשורשים ולהוויה הישראלית בחגיגות באתר הרשות, היא המשמעותית ביותר, והיא שעיצבה את חוויית המשתתפים, זו אשר תישאר עימם לשנים רבות בעתיד" ציינו במכתב לראש העיר.

בתום שמונה ימים סיכמו האורחים והמאחרים בשביעות רצון את ביקור המשלחת והסכימו כי מדובר בביקור מוצלח ופורה מאד; החל בביקורים השונים, דרך המפגשים וההרצאות ועד אירועי הענק – אלה ועוד הטביעו חותם עמוק על חברי המשלחת, מה שיסייע לשמר את הקשר החזק בין הפדרציה ובין מדינת ישראל ועם ישראל.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="8140" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="8141" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="8139" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

חגיגות הקיץ "יחד בשכונה" עם קק"ל

  את חגיגות הקיץ מתחילים ב"יחד בשכונה" אחר צהריים של כיף משפחתי, כל פעם בשכונה אחרת. יש יותר קייצי מזה? עקבו אחר הפרסומים ובואו ליהנות

דילוג לתוכן