"העיר בית שאן מצויה כיום בתנופת פיתוח שכמוה לא ידעה מעודה"

ראש העיר, רפאל בן שטרית, במלאות ארבע שנים לכהונתו:
"העיר בית שאן מצויה כיום בתנופת פיתוח שכמוה לא ידעה מעודה"

לדבריו של בן שטרית: "אנו בעיצומה של מהפכה בכל התחומים בחינוך, בתרבות, בדיור, בתעסוקה, ובאיכות הסביבה"

ארבע שנים בדיוק לאחר כניסתו של ראש העיר, רפאל בן שטרית, לתפקידו וללשכתו, ב- 22.10.2013, הוא התפנה השבוע להביט לאחור ולערוך ספירת מלאי של מעשים והישגים בפרק זמן זה.
השורה התחתונה של סיכום ארבע חמישיות של תקופת כהונתו מנוסחת בדבריו: "העיר בית שאן מצויה כיום בתנופת פיתוח שכמוה לא ידעה מעודה ובעיצומה של מהפכה בכל התחומים בחינוך, בתרבות, בדיור, בתעסוקה, ובאיכות הסביבה. שיקמנו את מצבה הכלכלי של העירייה, לא עוד גירעונות. לא עוד חובות. לראשונה מזה עשרות שנים העירייה נמצאת בעודף תקציבי".
חותם עשייתו של ראש העיר טבוע בתחומים רבים: בטיפוח, בשיפוץ ובשדרוג של בתי הספר, בהקמתן של שכונות חדשות ההולכות ונבנות בקצב מואץ, במפעלים חדשים רבים העתידים להיפתח בקרוב בפארק צבאים, במגוון אירועי תרבות המוניים, בשיפוץ רחב, בהקמת אולפנא תורנית לבנות, בניית אולם ספורט חדש ומשוכלל בשכונת רבין, בתחזוקה ובשיפוץ של מתחמי מגורים שלמים, בסלילת שביל לרוכבי אופניים ושביל להולכי רגל מחתנת הרכבת בפאתי העיר לנחל חרוד ולעיר, בבנייה וחנוכתו של פארק האקליפטוס ועוד.
במהלך ארבע השנים שופצו באופן יסודי בית הספר גלבוע (המצוי בתהליך שיפוצים), סניפי תנועות הנוער 'בני עקיבא' ו'הצופים' ומרכז היום לקשיש בשכונת אליהו, נחנך קו הרכבת בין בית שאן לחיפה, נבנתה תחנה מרכזית חדשה (אשר נחנכה לפני שבועות אחדים), טופחו פינוי נוי רבות, גינות ירוקות ופארקים ירוקים, נפתחו ארבעה גני ילדים חדשים ונפתח מרכז נוער חדש.
בארבע השנים הושם דגש על שיפור השירות לתושב, הזוכה כיום למענה ולטיפול בכל פנייה, וריכוז מאמץ בהשגת תרומות לפרויקטים שונים, מעבר לתקצוב הבסיסי שלהם. בשנים אלה מותגה בית שאן כעיר תיירות מרכזית בצפון הארץ, המהווה יעד אטרקטיבי עבור מבקרים ותיירים רבים מהארץ ומחוץ לה
חרף רשימת המעשים וההישגים הארוכה, ראש העיר מודע למחויבותו להמשיך ביתר שאת במאמץ להשקיע למען רווחת התושבים ולהפוך את בית שאן לבחירה הטבעית והמועדפת על בני העיר ובנותיה לבנות בה את ביתם ולהקים בה את משפחתם.
בן שטרית: "ארבע שנים הן פרק זמן ארוך מספיק כדי לטבוע חותם של עשייה אבל הן גם פרק זמן קצר כדי להספיק לממש את כל התכניות ולהגשים את החזון. אני מקווה ומאמין, שבעוד כשנה, כאשר אעמוד מול התושבים ואבקש את אמונם לתקופת כהונה נוספת אבוא אליהם עם תיק מלא קבלות על עשייה מוכחת של ראש עיר, אשר כראש וראשון לשליחי הציבור בעיר אני מחויב לכל תושביה לעשות הכול על מנת להיטיב את איכות חייהם".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן