הספרייה בונה חזון

עיר הספר בעידן הדיגיטאלי:

תושבת העיר: "אין לי ספק שגיבוש חזון הוא הדרך הנכונה להצעיד את הספרייה מעלה מעלה, בעיקר כאשר מפגישים מתנדבים בוגרים עם הילדים ובני הנוער כיום"

20 מתנדבי נוער בעבר ובהווה התכנסו לאחרונה למפגש שבו עדכנו את חזון הספרייה העירונית. המפגש המרגש הפגיש חיילים במדים עם מתנדבים בבתי הספר היסודיים וסיפק תמונת מראה לשדרת המנהיגות היוצאת ולזו הנכנסת, אשר תוביל את בני הנוער ובנותיה, נאמני הספרייה, בשנים הבאות.

בניית החזון היא שלב ראשון מתוך מהלך אסטרטגי כולל המתקיים בספרייה בסיוע החברה למתנ"סים, ואשר מתנדבי 'נוער ספרייה' שותפים בהובלתו. המהלך יוביל לתכנון ייעודה של הספרייה בעשור הבא, בהלימה לחזון וייעוד המתנ"ס המרכזי והעיר. תהליך דומה צפוי להתקיים גם מול תושבים ושותפים קהילתיים המעורבים בפעילותה של הספרייה. החזון המלא יוצג בפני הנהלת המתנ"ס וראש העיר וייחשף לציבור בערב ההוקרה השנתי למתנדבי הספרייה במהלך חודש יוני.

רבים מהמשתתפים ציינו את חשיבות גיבוש חזון לספרייה כדרך הנכונה והראויה למיקוד הפעילות בה ולמיצוי הפוטנציאל המיטבי הגלום בה תוך הגברת מעורבות המתנדבים בה בפעילות בקהילה ובתוך כך חיבור מספר הולך ורב של תושבים לנעשה בספרייה ועידודם לקחת חלק בפעילות הענפה והעשירה המתקיימת בה לאורך כל השנה.

"אין לי ספק שזו הדרך הנכונה להצעיד את הספרייה מעלה מעלה, בעיקר כאשר מפגישים מתנדבים בוגרים עם הילדים ובני הנוער כיום. היכולת של הספרייה העירונית לחבר את בני הנוער לבניית החזון היא משמעותית וללא ספק גורמת לנוער שלנו לרכוש ערכים חשובים"," ציינה אחת התושבות שהספרייה יקרה ללבה.

מנהל המתנ"ס בבית שאן הרצל יונה אמר כי במהלך השנים האחרונות, הספרייה הפכה למוקד ומרחב קהילתי תוסס ועדכני הנותן מענים מגוונים ואטרקטיביים, סביב עולם הספרים. "לאור זאת קיימת חשיבות רבה להגדרת חזון חדש בהתאם לרוח הזמן, בהשתתפות קהלים מייצגים, כדי לתת מענה לתפיסת החדשה של הספרייה", אמר יונה.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

דילוג לתוכן